Úspory.cz >> Cestovní pojištění Florida

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Florida

Cestovní pojištění na Floridu

Florida je snem všech cestovatelů, kteří milují sluníčko, teplo, moře, pláže a vodní sporty. To vše a mnohem více Florida nabízí. Najdeme ji na jihu USA a tvoří ji ostrov Florida a část pobřežní nížiny Mexického zálivu. Celé území je charakteristické vysokým teplotami po celý rok. Léta jsou zde dlouhá s průměrnými teplotami kolem 30 stupňů a zimy poměrně krátké s teplotami kolem 20 stupňů. O takové zimě se nám Čechům může jen zdát.

Na Floridu se nejezdí za památkami, ale právě za příjemným teplem a letními radovánkami. Mezi zdejší oblíbené aktivity patří potápění, jachting, surfování, rybolov ale také golf či tenis. Florida se pyšní velkými parky, v nichž je možné jezdit na kole i na in-line bruslích. Zdejší moře je vyhledávané potápěči, kteří zde obdivují bohatou podvodní floru i faunu.

Na Floridě také najdete nejlepší golfové areály na světě a golf je zde také aktivitou číslo jedna. Provozují jej všichni bez rozdílu věku či pohlaví. Nejlepší golfová hřiště leží na jihu v Miami, Orlandu či Jacksonville.

Pro milovníky vysokých teplot, moře a vodních sportů je Florida jako stvořená. Právě zde je možné provozovat snad jakýkoliv vodní sport nebo den strávit na golfovém hřišti. Ač se Florida může zdát pohodovou zemí, i zde Vás mohou zastihnout ne zrovna příjemné zážitky v podobě úrazů či nemoci. A všichni jistě víte, jak stačí málo. Špatné lékařské péče se zde není třeba obávat, ale ceny jsou velmi vysoké.

A proto je vhodné mít sjednané patřičné cestovní pojištění, které Vám i pro tyto případy poskytne dostatek financí. Zdravotní péče na Floridě rozhodně není zdarma, jako je tomu u nás, a i ošetření drobného úrazu s rodinným rozpočtem značně zamává. Nezapomeňte si tedy sjednat cestovní pojištění, které by v ideálním případě mělo zahrnovat také pojištění majetku a odpovědnosti.

Chci výhodné cestovní pojištění