Úspory.cz >> Cestovní pojištění online - ČSOB Pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění online - ČSOB Pojišťovna

Cestovní pojištění online je dnes již nedílnou součástí portfolia mnohých pojišťoven, jež v tuzemsku působí. Určitě je vhodné pojistit se online zejména z hlediska mnohých výhod, jež toto pojištění nabízí a také z pohledu maximálního pohodlí pojištění. Velmi výhodně nabízí cestovní pojištění ČSOB Pojišťovna. Tento produkt se vztahuje na celou řadu situací a zvolit si můžete tento produkt přesně podle svých potřeb.

Charakteristika cestovního pojištění u ČSOB

Cestovní pojištění u ČSOB je možné volit ze dvou základních variant limitů plnění. První je 2,5 milionu korun a druhý činí celkem 4 miliony korun. Důležitá je i volba účelu cestování. Je jasné, že pojistky se odlišují především od toho, jestli jedete do zahraničí třeba provozovat adrenalinové sporty anebo pouze na klasickou dovolenou k moři. První varianta je pochopitelně z hlediska pojištěného nákladnější. Specifické jsou ale také pojistky zavazadel anebo jiných záležitostí týkající se odpovědnosti za škodu.

Výhodné porovnání cestovního pojištění

Cestovní pojištění si určitě vyžaduje porovnání. V současnosti cestovní pojištění online ČSOB Pojišťovna nabízí poměrně výhodně, nicméně i přesto je ideální si pojistky porovnat a zjistit, které pojištění může být výhodnější a které naopak zrovna dvakrát výhodné nebude. Výborné porovnání se nachází na uspory.cz, kde si můžete zjistit cenu pojistky, kterou budete potřebovat a vybrat si nejlevnější společnost.

Chci výhodné cestovní pojištění