Úspory.cz >> Cestovní pojištění Helsinky
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Helsinky

Cestovní pojištění do Helsinek

Helsinky jsou hlavním městem Finska a také nejseverněji položeným městem v rámci celé Evropské unie. Město leží na břehu Baltského moře ve Finském zálivu společně s dalšími městy Tallinnem a Stockholmem, se kterými jej pojí historické vazby. Vzhled města velmi významně ovlivnila ruská nadvláda, která trvala déle než sto let.

Hlavní dominantou města je námořní pevnost Suomenlinna, která byla vybudována v 18. století, a zcela právem je součástí kulturního dědictví UNESCO. Pevnost byla důležitou součástí vojenské obrany. Dnes již pevnost tuto funkci neplní a proměnila se v oblíbené turistické místo s muzei a restauracemi. Podobně významnou památkou je také luteránská katedrála z roku 1852.

Mezi další významné památky či stavby, které budete s úžasem sledovat, je budova parlamentu, moderní sportovní hala Finlandia či Finské národní muzeum. Velké množství turistů také míří do zábavního parku Linnanmäki či na ostrov, kde se nachází skanzen s historickými venkovskými stavbami a ukázkami lidového umění a řemesel.

Helsinky jsou populárním evropským městem a turisté sem jezdí nejen za hokejem, ale také za poznáním, kulturou a zábavu. Ať už je Vaším cílem návštěvy Helsinek cokoliv, nezapomínejte při tom také na svou bezpečnost a tedy cestovní pojištění, které Vám poskytne odpovídající finanční zajištění na Vašich cestách.

I přes dodržování bezpečnostních pravidel a obezřetnosti není možné zabránit všemu. K úrazu dojde během několika vteřin a v takovém případě se lékařské péči v zahraničí nevyhnete. Platit ze své kapsy by se Vám nelíbilo, protože je velmi drahá. Proto je vhodnější mít za pár desítek korun uzavřené cestovní pojištění a nechat platit pojišťovnu. Prostřednictvím připojištění si navíc můžete pojistit také vlastní odpovědnost a majetek.

Chci výhodné cestovní pojištění