Úspory.cz >> Cestovní pojištění Hong kong

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Hong kong

Cestovní pojištění do Hong Kongu

Hong Kong je ostrovní město ležící v Jihočínském moři na 235 ostrovech a až do roku 1997 bylo součástí Velké Británie. Po tomto datu byl Hong Kong připojen k Čínské lidové republice, ale ponechalo si značnou míru nezávislosti a autonomii. Díky tomu si Hong Kong zachoval status moderního, multikulturního a obchodního města s jedinečnou atmosférou.

Vzhledem k velkému množství výškových budov a moderních nákupních center je Hong Kong pokládán za velmi oblíbené místo k nakupování značkového a luxusního zboží. Ani obdivovatelé historických památek a tradičního způsobu života však nebudou ochuzeni. Stačí zavít na místa budhistických chrámů či vyrazit na procházku zdejšími ulicemi a uličkami, které jsou lemovány obchůdky, restauracemi a bary.

Dalším pozitivem Hong Kongu jsou překrásné písčité pláže a průzračné moře, kde si odpočinete po náročném nočním programu. Další zajímavostí je také Oceánský park, v němž se nachází desítky akvárií. Nezapomeňte také vystoupat na nejvyšší bod města, kterým je vrchol Victorie, z něhož spatříte toto úchvatné město v celé jeho kráse.

Hong Kong je nádherné město, které Evropany nepřestává přivádět k úžasu. Pokud jste se i Vy rozhodli v letošním roce toto město spatřit na vlastní oči, chybu rozhodně neuděláte. Nezapomeňte si však v rámci cestovního šílenství sjednat také cestovní pojištění, které Vám zajistí patřičnou ochranu.

A o jakou ochranu se jedná? cestovní pojištění je úžasný koníček, ale bohužel se ani cestovatelům nevyhýbají nepříjemné události v podobě úrazů či nemocí. Neobvyklé nejsou ani krádeže či ztráty zavazadel a osobních věcí. Pro všechny tyto případy je cestovní pojištění určené. V případě potřeby uhradí náklady za ztracená zavazadla či pokryje léčebné náklady.

Chci výhodné cestovní pojištění