Úspory.cz >> Cestovní pojištění Kodaň

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Kodaň

Cestovní pojištění do Kodaně

U Öresundského průlivu, přes který vede most do Švédska, leží Kodaň - metropole severského Dánského království, která se pyšní majestátním zámkem, paláci i proslulým zábavním centrem Tivoli. Plánujete-li dovolenou v Dánsku, návštěva Kodaně by Vám v žádném případě neměla uniknout. Jako každé hlavní město je také Kodaň významným centrem své země po všech stránkách a navíc je známá svým ekologickým přístupem.

Mezi nejvýznamnější místa patří sídlo parlamentu a zámek Christianborg, v jehož blízkosti stojí muzeum nejznámějšího dánského sochaře Thorvaldsena. Pro všechny je určený zábavní park Tivoli, kde se konají koncerty, divadla, ohňostroje a další zábavné atrakce. Zcela výjimečné a hojně fotografované je místo, na němž sedí “Malá mořská víla”.

Oblíbeným místem pro procházky je pěší zóna Stroget, vojenská pevnost Kastellet, která je vybudovaná na umělém ostrově, či nezávislá kolonie Christiania. Kodaň nabízí opravdu pestré zážitky.

Dánsko je bezpečná země, stejně jako ostatní severské země. I přesto byste však neměli zapomínat na cestovní pojištění. Je třeba si uvědomit, že úraz i nemoc Vás mohou zastihnout kdekoliv na světě, a lepší je být na takové nepříjemné situace dobře připravený.

Hlavním důvodem, proč si uzavřít cestovní pojištění, jsou peníze. Češi jsou zvyklí na poměrně levnou lékařskou péči. V zahraničí je však situace zcela odlišná a i ošetření drobných poranění vyjdou na několik tisíc korun. Nemluvě o vážnějších úrazech, u kterých léčba může vyjít i na stovky tisíc korun. S cestovním pojištěním však máte pokrytou případnou léčbu se všemi souvisejícími náklady až do výše maximálního pojistného limitu.

Chci výhodné cestovní pojištění