Úspory.cz >> Cestovní pojištění Lisabon
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Lisabon

Cestovní pojištění do Lisabonu

Metropole Portugalska Lisabon je oblíbené přímořské město, kam lidé jezdí nejen za kulturou, zábavou, ale také za teplem a mořem. Jedná se o největší portugalské město, které bylo údajně založeno dávno před Kristem a pamatuje všechny významné události, jako je například vláda Římské říše, obsazení Vandaly či Maury.

Lisabon všechna tato období přežil a díky přítomnosti tolika kultur je Lisabon opravdu kosmopolitním městem, které nabízí neskutečné zážitky. Zdejší architektura je logicky plná propojujících se křesťanských a exotických prvků, které vytváří jedinečný styl. Typickou portugalskou památkou je například Klášter sv. Jeronýma z období zámořských koloniálních výprav, který se pyšní unikátním vzhledem fasády.

Nejstarší částí města je čtvrť Alfami, která je tvořená spletí úzkých uliček, menších restaurací a barů i obchůdků. Na ostrůvku Tejo stojí symbol Lisabonu strážní věž a maják Torre de Belém. Nad městem se poté tyčí zřícenina majestátního hradu Sao Joge.

Češi vlastní moře nemají, a tak za ním s oblibou vyráží. Oblíbenými jsou jihoevropské země a mezi nimi nesmí chybět také Portugalsko. A díky přímořské poloze je Lisabon ideálním městem pro strávení odpočinkové i kulturní dovolené. Kromě základního vybavení i správného průvodce by Vám v “kufru” nemělo chybět také kvalitní cestovní pojištění.

Stále mnoho Čechů považuje cestovní pojištění za vyhozené peníze. Neuvědomují si, že zatímco toto pojištění stojí pouze pár desítek korun za den, lékařská péče v zahraničí je vyjde i na několik desítek až stovek tisíc korun. Díky cestovnímu pojištění máte zajištěnou kvalitní péči včetně všech důležitých výdajů za léky, ošetření, převozy či hospitalizaci. Cestovní pojištění přispívá k bezpečnějšímu cestování.

Chci výhodné cestovní pojištění