Úspory.cz >> Cestovní pojištění Kyjev

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Kyjev

Cestovní pojištění do Kyjevu

Na březích veletoku Dněpr leží hlavní město Ukrajiny Kyjev, které je hlavním průmyslovým, obchodním a kulturním centrem země. Vzhledem ke své poloze se rovněž jedná o významnou dopravní křižovatku celé východní Evropy.

Stovky památek, které je v Kyjevě možné spatřit, svědčí o dlouholeté a bohaté historii. Světově známou památkou je zejména katedrála sv. Sofie vybudovaná v 11. století. Po ní následuje chrám sv. Michala, který byl postavený o století později. V Kyjevě se nachází nejstarší klášter Ukrajiny, který je znám pod názvem Kyjevskopečerská lávra.

Každý turista by také neměl minout největší Kyjevské náměstí Nezávislosti, jemuž dominuje socha slovanské bohyně Bereginiy. Právě zde se potkávali přívrženci Oranžové revoluce v roce 2004.

Kyjevané jsou velmi přátelští a jsou známí svou pohostinností. Mnoha turistům se již stalo, že jim namísto taxíku zastavil osobní automobil a odvezl je tam, kam potřebovali. Namísto poděkování vždy uvítají lahev dobré vodky, kterou Ukrajinci milují.

Východoevropské země nabízí pořádnou dávku dobrodružství spojené s odlišným způsobem života. Lidé jsou zde přátelští, ne však vždy, příroda divoká a města ne vždy bezpečná. Důležitou součástí balení na cesty do zdejších míst by proto vždy mělo být také cestovní pojištění.

Krádež zavazadla či úraz je otázkou několika málo vteřin. Následky se však řeší mnohem déle a navíc bývají finančně náročně. Máte-li však cestovní pojištění, které kryje nejen případy úrazů, nemocí ale také pojištění majetku, pak můžete být v naprostém klidu. Asistenční služba Vám poradí, jak se zachovat, a pojišťovna zaplatí veškeré náklady, na které se pojištění vztahuje.

Základ cestovního pojištění se vždy vztahuje na úhradu léčby a všech nutných nákladů. Sjednat si rovněž můžete pojištění majetku, pojištění odpovědnosti či vyšší pojistné limity. Nezapomeňte se také ujistit, že se cestovní pojištění vztahuje na všechny plánované aktivity.

Chci výhodné cestovní pojištění