Úspory.cz >> Cestovní pojištění Miláno

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Miláno

Cestovní pojištění do Milána

Centrum obchodu, umění a módy. To je Miláno, druhé největší italské město, ležící na severu země. Miláno je známé především jako obchodní a průmyslové centrum. Jedná se však také o významné turistické město, které ročně navštíví miliony turistů z celého světa.

V centru města se nachází středověké centrum, kde je možné navštívit desítky historických památek. Na náměstí Piazza Duomo stojí třetí největší gotická katedrála na celém světě. V rámci Itálie je tato katedrála největší v celé zemi. Velmi proslulým místem je divadlo La Scala, na jehož představení se čeká dlouhé měsíce. Na severu města nezapomeňte navštívit nejznámější milánskou galerii Breza.

Druhou největší památkou po katedrále Duomo je hrad Sforza či katedrála Santa Maria delle Grazie, v níž se nachází světově známé umělecké dílo freska Poslední večeře, jejímž autorem je Leonardo da Vinci. A samozřejmě by Vám také neměli uniknout místní tamější restaurace a ochutnávka oblíbené italské kuchyně.

Itálie a italská města patří mezi světově oblíbené turistické cíle. Bohatá historie, tisíce zajímavých pamětihodností, příznivé klima a také vynikající kuchyně je důvodem, proč Itálii navštívit. Při balení byste však také neměli zapomínat na bezpečnost. Není zcela v silách člověka zabránit všem situacím, které nejsou nijak příjemné. Úrazy a nemoci Vás mohou zastihnout kdekoliv.

S cestovním pojištěním si však zajistíte kvalitní lékařskou péči v jakémkoliv státním i soukromém zdravotnickém zařízení. Peníze nebudou problém a zdraví tak zůstane na prvním místě. Lékařská péče je totiž v cizích zemích dražší oproti té naší až několikanásobně. Díky cestovnímu pojištění budete mít uhrazenou péči, ošetření, hospitalizaci, převozy a všechny další náklady, které s léčbou souvisí.

Chci výhodné cestovní pojištění