Úspory.cz >> Cestovní pojištění na Bahamy

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění na Bahamy

Bahamy jsou pro obyvatele České republiky velmi exotickou zemí, kterou ale určitě stojí zato navštívit, jelikož nabízí spousty krásných míst. Bahamy jsou zemí, která se nachází jihovýchodním směrem od Floridy a cesta sem je možná prakticky pouze leteckou dopravou a i tak trvá několik hodin. Jedná se o poměrně nábožensky hodně založený stát a až 83% všech obyvatel tvoří černoši. I tak se tu ale anglicky domluvíte, což vám ale často v případě nepříjemností nepomůže, nemáte-li uzavřené cestovní pojištění na Bahamy. To by mělo být nedílnou součástí vaší cesty sem.

Nádherné pláže kontrastují s čistým oceánem

Z hlediska geografického členění Bahamy nabízejí mimo pohoří fakticky všechno, co by člověk mohl od dovolené chtít. Základem jsou především nádherné doslova nekonečné pláže. Ostatně nevyšším bodem Baham je Mount Alvernia s nadmořskou výškou pouhých 65 metrů nad mořem. Skvělé tropické podnebí zajišťuje neustále teploty na 20 stupni Celsia. Nejstudenějším měsícem je únor, kdy se teploty zastaví na 21 stupních. V letních měsících je tady doslova horko.

Cestovní pojištění nezapomeňte

O faktu, že cestovní pojištění na Bahamy se vyplatí, svědčí především to, že mnozí lidé sem jezdí za extrémními sporty. Ty jsou z hlediska možného zranění značně rizikové, a proto se vyplatí se připojistit. K úrazu ostatně může člověk přijít i na pláži, když zrovna vyruší mořského ježka anebo jiné zvíře žijící třeba i na souši.

Chci výhodné cestovní pojištění