Úspory.cz >> Cestovní pojištění Moskva

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Moskva

Cestovní pojištění do Moskvy

Metropole Ruska Moskva je jedno z největších měst světa. Toto kulturní, politické a průmyslové centrum bylo pravděpodobně založeno v druhé polovině 12. století, kdy byla zahájena výstavba pevnosti Kreml. Kolem Kremlu se postupně začalo rozrůstat město do podoby, jak jej známe dnes.

Samotný Kreml je skutečnou dominantou města a uvnitř najdeme řadu dalších památek, jako je například dělo Car ze 16. století či Fasetový palác. Na východ od Kremlu leží proslulé Rudé náměstí, v jehož středu stojí symbol celého Ruska Chrám sv. Vasila Blaženého, který byl vybudován v letech 1555 až 1561 na počet vítězství cara Ivana Hrozného nad Tatary. Turisticky atraktivní je Leninovo mauzoleum, které stojí na Rudém náměstí. Zde turisté stojí hodiny ve frontě, aby si mohli osobně prohlédnout nabalzamované Leninovo tělo.

Moskva je rovněž významným centrem divadelního umění a to zejména baletu. Jedním z nejlepších divadel je Velké divadlo, za kterým následují Hudební divadlo Stanislavského Nemiroviče-Dančenka a Moskevská filharmonie. Na moskevská představení jsou milovníci divadla, baletu a klasické hudby ochotni čekat měsíce.

Moskva je významným evropským městem, které však nabízí trochu jiný způsob života vzhledem k velmi bohaté historii. Do Moskvy tak míří tisíce nadšených českých turistů, kteří touží poznat typický ruský den. Zábava, umění, kultura a historie je zde vskutku velkolepá. Turisté by však měli myslet také na své bezpečí a zajistit se odpovídajícím způsobem, které splňuje kvalitní komerční cestovní pojištění.

Cestovní pojištění Vám poskytne dostatečnou finanční pomoc v případech náhlé nemoci či úrazu a pojišťovna za Vás uhradí veškerou léčbu a s ní související náklady. Před tím, než opustíte hranice českého státu, je třeba si uvědomit, že zdravotnictví v zahraničí je výrazně dražší než u nás. Ale cestovní pojištění je otázkou pár desítek až set korun v závislosti na délce pobytu.

Chci výhodné cestovní pojištění