Úspory.cz >> Cestovní pojištění Nice

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Nice

Cestovní pojištění do Nice

Město Nice najdeme na pobřeží Francouzské riviéry mezi Monakem a Cannes. Město je významné díky automobilovému okruhu Circuit Nice, který byl vybudován v roce 1932, a od té doby se zde konají pravidelné mezinárodní závody.

Nice však není pouze “automobilovým” městem, ale také důležitou turistickou destinací. Panují zde celoročně příjemné teploty a minimum srážek a zejména v létě je Nice zavaleno nadšenými turisty. Turisté si zde užívají příjemných letních teplot okolo 30 stupňů a buď se vyhřívají na pláži nebo navštěvují městské památky. Velmi oblíbené je také tržiště a 6 kilometrů dlouhá Promenade des Anglais, která je lemovaná secesními budovami.

Dominantami Nice jsou zámek a pevnost Mont Alban, katedrála Notre-Dame de Nice či palác Rusca. Zajímavostí je také královská observatoř na vrcholku Mont Gros. Každým rokem se zde koná tradiční jazzový festival. Pro milovníky umění jsou určena muzea Museé National Marc Chagall a Museé Matisse.

Francie je rozsáhlý stát, který nabízí všechna turistická lákadla, která si můžete přát. Mezi nejvíce oblíbená turistická místa patří právě Francouzská riviéra. Každoročně sem míří stovky nadšených českých turistů. Pokud i Vy pro letošní dovolenou plánujete tato místa, pak nezapomeňte na uzavření cestovního pojištění.

Cestovní pojištění je třeba brát jako jednu ze zásadních věcí při plánování každé dovolené strávené mimo naše hranice. V zahraničí Vám totiž pokryje veškeré náklady, které by mohly vzniknout v souvislosti s léčbou nemoci či úrazu. Zdravotní péče v zahraničí je totiž několikanásobně dražší a hradit ji z vlastní kapsy by Vám s rodinným rozpočtem mohlo zamávat i na několik dalších let.

Chci výhodné cestovní pojištění