Úspory.cz >> Cestovní pojištění New york

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění New york

Cestovní pojištění do New Yorku

Jedno z nejznámějších měst světa, největší město USA a páté nejvíce zalidněné město na světě New York najdeme u ústí řeky Hudson. New York je rozlehlý tak, že zasahuje na území dokonce tří amerických států - New Yorku, New Jersey a Connecticutu. New York nebo také The City a Big Apple je považován za jakési hlavní město světa a vše důležité se děje právě zde.

Město je tvořeno pěti částmi, které jsou charakterově velmi rozdílné. Nejvýznamnějším je Manhattan. Ostatní části Brooklyn, Queens, Bronx a Staten Island bývají považovány za předměstí. Například Bronx je znám tím, že zde vznikl rap a hip-hopová kultura, část Queens má zase etnicky nejdiverzifikovanější složení obyvatel.

Do New Yorku jezdí lidé nejen za zábavou, kulturou, uměním či nákupy, ale také pracovně a za obchodem. Město se vyznačuje přátelskou atmosférou a nachází se zde muzea, galerie, divadla i restaurace, které nabízí všechny kuchyně světa. Důvodem je fakt, že v New Yorku žijí imigranti z více než 180 různých zemí.

New York je cestovní výzvou také pro Čechy. Díky zvýhodněným cenám letenek a akčních nabídek leteckých společností je možné do New Yorku cestovat stále levněji. A také se tak děje. Čeští turisté by však neměli zapomínat také na svou bezpečnost a “přibalit” si komerční cestovní pojištění. Amerika je sice moderní zemí a lékařská péče je tu kvalitní, ale také velmi drahá.

Na území USA Vám kromě cestovního pojištění neplatí nic jiného. A pokud budete muset využít lékařskou péči, tak ji buď zaplatí pojišťovna a nebo Vy. Mnoho lidí se cestovnímu pojištění brání a domnívají se, že jde o vyhozené peníze. To je však velmi mylný úsudek. Ceny cestovního pojištění se pohybují již od pár korun za den. Lékařské ošetření však může vyjít i na stovky tisíc korun.

Chci výhodné cestovní pojištění