Úspory.cz >> Cestovní pojištění online - Slavia pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění online - Slavia pojišťovna

Cestovní pojištění od pojišťovny Slavia se řadí mezi kvalitní cestovní pojistky, které jsou paktovány jak dlouhodobě, tak i pro krátkodobý pobyt. Vztahuje se na mnoho situací, které mohou jakkoli souviset s cestováním. Cestovní pojištění online Slavia pojišťovna nabízí prakticky pro každého člověka, který se rozhodne někam cestovat. Podívejme se tedy na dvě základní podoby pojištění od pojišťovny Slavia.

Pojištění Svět

Jestliže se rozhodnete pouze pro krátkodobý pobyt někde v zahraničí, pak je ideální formou pojištění na cesty a pobyt zvané Svět. Toto pojištění se vztahuje na různé nepříjemné ithace, které vás mohou při vaší dovolené anebo pracovní cestě potkat. Typické jsou například různé nemoci a úrazy. V pojistce jsou ale zahrnuty i některé další položky, mezi které patří pojištění storno poplatků anebo pojištění proti krádeži zavazedel a některé další nezbytné položky. 

Europojištění

Jestliže se chystáte někam do evropských zemí na dobu, která bude poněkud delší, než je tomu u standardní dovolené anebo služební cesty, pak si můžete vybrat například na webu uspory.cz Europojištění. Cestovní pojištění online Slavia pojišťovna nabízí i v této podobě, a to na dobu jednoho roku.

Chci výhodné cestovní pojištění