Úspory.cz >> Cestovní pojištění Řím

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Řím

Cestovní pojištění do Říma

Metropole Itálie Řím patří k nejvíce navštěvovaným městům vůbec. Bohatá historie, krásné historické památky i současná moderní výstavba z tohoto města dělá unikát. Řím je vyhledávaným městem zejména pro desítky pamětihodností ze všech možných historických období.

Najdete zde význačné stavby z období starověkého Říma, renesance (Michalangelo, Raffaelo,...), baroka (Bernini, Borromini,...) i moderní výškové budovy. Mezi význačné památky patří Collosseum, Bazilika sv. Petra, Piazza Navona, Španělské schody a mnoho dalších.

V centru města se pak nachází nejmenší nezávislý stát na světě Vatikán, kde sídli papež, hlava katolické církve. Právě do Vatikánu jsou lidé ochotní stát hodinové fronty, aby alespoň jednou v životě nahlédli na toto význačné místo.

Kromě toho je Řím velmi společenským místem a najdete zde stovky útulných kaváren, restaurací, barů, galerií a muzeí. A žádný návštěvník Říma by neměl opustit město, aniž by ochutnal pravou italskou pizzu, těstoviny a samozřejmě oblíbenou zmrzlinu.

Itálie je mezi Čechami velmi oblíbenou zemí a ročně ji navštíví tisíce poznání lačných turistů. Pokud i Vy plánujete v letošním roce navštívit Řím či jinou italskou oblast, nezapomeňte také přibalit cestovní pojištění, které Vám poskytne finanční ochranu i pro možné případy nemocí a úrazů.

Pokud se domníváte, že si vystačíte s Evropským průkazem zdravotního pojištění, mohli byste být nemile překvapeni. Tento průkaz Vám sice zajistí lékařskou péči, ale je třeba počítat s vysokou spoluúčastí. Lékařská péče v zahraničí je totiž několikanásobně dražší než u nás. Cestovní pojištění přitom stojí jen několik desítek korun na jeden den.

Chci výhodné cestovní pojištění