Úspory.cz >> Cestovní pojištění Stockholm

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Stockholm

Cestovní pojištění do Stockholmu

Metropole severské země Švédska Stockholm patří mezi k nejkrásnější skandinávská města. Najdeme jej na východním pobřeží země, kde se rozkládá na 14 ostrovech mezi dvěma jezery Mäleren a Balstkým mořem. Právem je Stockholm považován za jedno z nejzelenějších měst v Evropě. Díky tomu, že je postavené na ostrovech a voda zde tvoří 30 % území, má velmi specifickou atmosféru podobně jako italské Benátky.

Stockholm se může pyšnit krásným historickým centrem. Mezi dominanty Stockholmu patří zejména radnice Stadshuset, kde se každým rokem koná banket v rámci udělování Nobelových cen. V nejstarší čtvrti Gamla Stan stojí Královský palác, sídlo švědského panovníka. Hned vedle je možné navštívit katedrálu Storkyrkan.

V blízkém okolí města stojí také rezidence královské rodiny palác Drottningholm. Na své si zde přijdou také milovníci muzeí, kterými je Stockholm velmi známý. Jedním z nejvýznamnějších je Vasa muzeum, kde je vystavený vrak obrovské válečné lodi Vasa, která se potopila v roce 1628. Z mořského dna byla vyzvednuta v roce 1961.

Severské země jsou pro svou neopakovatelnou atmosféru velmi vyhledávanými místy. Také Češi sem s oblibou jezdí trávit prodloužené víkendy i celé dovolené. Švédsko patří k nejdražším evropským zemím vůbec a to platí také pro zdravotnictví. Do Švédska byste opravdu bez sjednaného cestovního pojištění cestovat neměli. Ušetřit pár set korun se v tomto případě opravdu nemusí vyplatit.

Díky cestovnímu pojištění máte zajištěnou finanční pomoc v případě nemoci či úrazu, a pokud si sjednáte i patřičné připojištění, pojistná ochrana se bude vztahovat také na Váš majetek a odpovědnostní škody. Cestovní pojištění se přitom netýká pouze těch, kteří dovolenou tráví aktivně, nehoda i zloděj Vás může potkat kdekoliv. Myslete na to při svých cestách.

Chci výhodné cestovní pojištění