Úspory.cz >> Cestovní pojištění Soul

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Soul

Cestovní pojištění do Soulu

Hlavním městem Korejské republiky (Jižní Korea) je moderní metropole Soul. Leží na březích řeky Han a je charakteristická výškovými budovami a přelidněnými předměstími. Soul se jako každé světové velkoměsto potýká se stejnými problémy, které způsobuje příliš velké množství lidí. A v Soulu jich žije dokonce 15 milionů!

Ačkoliv je Soul považován za jedno z nejmodernějších měst, najdeme zde místa, která si zachovala svůj původní ráz. Navštívit zde můžete tradiční paláce, chrámy či tzv. pagody, které mají velmi charakteristický vzhled střechy. Zajímáte-li se o historii více, pak byste neměli minout Národní muzeum, kde spatříte všechny historické a umělecké skvosty.

K nejvýznamnějším památkám patří paláce Kjongbokkung, Toksugung, Čchangdokkung a Čchanggjongung, z nichž prvně jmenovaný sloužil také jako královský palác. Celý areál, v němž se paláce nachází, je úchvatný a spatříte zde staleté stromy či desítky jezírek s vodními liliemi a lotosy. Na tradiční Korejskou kulturu narazíte v ulicích města, kde byste měli ochutnat místní speciality a zavítat do místní restaurace či baru.

Češi již dávno nejezdí pouze do Chorvatska či Itálie, ale své cestovatelské obzory rozšiřují mnohem dále. Stále více cestovatelů objevuje krásy asijských států, mezi kterými nechybí ani Jižní Korea. Určitě je pro Vás také důležité bezpečí Vašich cest a zdraví, které máte pouze jedno. Chraňte se pomocí cestovního pojištění, které by na Vašich cestách v žádném případě nemělo chybět.

Cestovní pojištění má na cestách velmi podstatný význam. Za prvé není nijak drahé (ceny se pohybují od pár desítek korun na den) a náklady na cestování nijak výrazně nezvýší. Za druhé díky němu získáte dostatečné finanční zajištění pro všechny případy, kdy budete v Soulu i v jiné části Korejské republiky potřebovat lékařskou pomoc.

Chci výhodné cestovní pojištění