Úspory.cz >> Cestovní pojištění Vídeň
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Vídeň

Cestovní pojištění do Vídně

Hlavní město naší sousední země Rakouska Vídeň si již od dob Rakousko-Uherské monarchie drží charakter reprezentativního, spořádaného a elegantního města, ve kterém se nachází luxusní restaurace a obchody, pořádají se noblesní plesy a tančí se valčík. Turistům Vídeň nabízí historické památky a tradice, ale i multikulturnost či extravaganci.

Centrum Vídně je plné monumentálních památek, které připomínají její slavnou minulost. Nejvíce jich leží okolo bulváru Ringstrasse. Jedná se například o budovu Parlamentu, Vídeňskou operu, Burgtheater, sídlo Habsburků Hofburg či nejznámější rakouský zámek Schönbrunn.

Kromě památek se ve Vídni nachází také nejznámější evropský zábavní park Prater s obřím kolem Riesenrad, hotel Sacher, který proslul díky známému desertu, UNO City plné výškových budou a mrakodrapů či 21 kilometrů dlouhý ostrov Donauinsel, na němž se nachází venkovní sportovní centrum.

Češi Vídeň zbožňují a navíc to do jejího centra mají pouze pár hodin cesty. Oblíbené jsou proto nejen víkendové zájezdy, ale také jednodenní výlety za památkami, nákupy i zábavou. I přes to, že se jedná o pár hodin za hranicemi, je třeba si uvědomit, že i v této poměrně krátké době se může leccos přihodit. A bohužel ne vždy pozitivního. Drobný úraz, nehoda či poničení majetku další osoby Vám může výlet značně znepříjemnit.

Ne však v případě, máte-li i pro ten jediný den sjednané cestovní pojištění, které Vám poskytne odpovídající finanční zajištění pro případy úrazů, nemoci či odpovědnostních škod. Rakouské zdravotnictví je na velmi dobré úrovni, ale je drahé, a i ošetření drobného úrazu může vyjít na tisíce korun. Děti se často motají kolem stánků a rozbít drahé zboží ruční výroby rovněž může stát spousty peněz. Cestovní pojištění však tyto problémy vyřeší bez zásahu Vaší peněženky.

Chci výhodné cestovní pojištění