Úspory.cz >> Cestovní pojištění online - Allianz pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění online - Allianz pojišťovna

Pokud hledáte opravdu komplexní cestovní pojištění se vším všudy, pak jej můžete najít u pojišťovny Allianz. Tento pojišťovací gigant dokáže nabídnout pojistku v opravdu různorodých variantách a mnohdy není problém si najít pojistku přesně na míru. Každý člověk jede do zahraničí za jiným účelem a právě pro konkrétní situaci by se měl efektivně pojistit. V každém případě se může jednat o velmi kvalitní pojištění. Jaké možnosti pro cestovní pojištění online Allianz pojišťovna nabízí?

Co pokrývá cestovní pojistka u Allianz

Pojištění na cesty u společnosti Allianz je skutečně poměrně komplexní a dokáže nabídnout všechno, co bude konkrétní člověk potřebovat při své zahraniční návštěvě pokrýt. V první řadě se pochopitelně jedná o léčebné výlohy, které mohou vzniknout jak v souvislosti s onemocněním, tak i jako důsledek nějakého nepříjemného úrazu, který se bohužel může při cestě do zahraničí stát každému. Cestovní pojištění u Allianz se soustředí především na eliminaci spoluúčasti při platbě za ošetření a hospitalizaci.

Doplňková pojištění Allianz

Pro cestovní pojištění online Allianz pojišťovna dokáže zajistit i mnohé doplňkové služby. Typické jsou především pojistky zavazadel. Ta se bohužel mohou při přepravě ztratit, což je logicky velmi nepříjemné a člověk se s nimi nemusí již nikdy setkat. Jak se na webu uspory.cz můžete přesvědčit při porovnání pojistek, velmi výhodné je i pojištění stornopoplatků. Pokud vám do dovolené něco přijde, pak budete i v tomto ohled krytí.

Chci výhodné cestovní pojištění

;