Úspory.cz >> Cestovní pojištění - Česká podnikatelská pojišťovna - ČPP

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění - Česká podnikatelská pojišťovna - ČPP

Možností uzavření cestovního pojištění je dnes velké množství. Vybírat si můžete z mnoha různých pojišťoven, které nabízejí odlišné podmínky. V poměrně zajímavých variantách nabízí moderní cestovní pojištění Česká podnikatelská pojišťovna ČPP. Určitě tak stojí zato se na možnosti pojištění u této společnosti soustředit a pokusit se zprostředkovat jeho hlavní výhody. Rozhodně není od věci pojištění porovnávat a snažit se tak najít tu nejlevnější a nejvýhodnější variantu. Jaké jsou tedy charakteristiky pojištění u této společnosti a jak vybrat tu správnou pojistku?

Balíčky pojištění u ČPP lákají

Pojištění u ČPP je poskytováno v rámci několika balíčků. Ty je vhodné vybírat především podle toho, na jakou cestu se potřebujete pojistit. Jestliže plánujete zimní dovolenou, pak stojí zato využít balíčku Zima plus, který pochopitelně myslí na všechny situace, které mohou vzniknout při zimním pobytu na horách anebo v kterékoli jiné lokalitě. V současnosti cestovní pojištění Česká podnikatelská pojišťovna ČPP dokáže bez problémů nabídnout i v letním provedení, kdy jsou kryta zase rizika spjatá s letní dovolenou. Patříte-li mezi milovníky golfu, pak se jeví jako optimální pojištění Golf plus.

Cestovní pojištění důkladně porovnejte

I přesto, že jste třeba rozhodnutí pro společnost ČPP, určitě nebude od věci cestovní pojištění komplexně porovnat u mnohých pojišťovacích institucí. Učinit tak můžete prostřednictvím internetových stránek uspory.cz, a to neskutečně pohodlně. Pouze si zadáte přímo na tomto webu svou poptávku po cestovním pojištění a srovnáte si pojistku u několika nejznámějších společností. Tu nejlevnější si pak můžete uzavřít online.

Chci výhodné cestovní pojištění