Úspory.cz >> Cestovní pojištění Los Angeles

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Los Angeles

Cestovní pojištění do Los Angeles

Populární město Los Angeles neboli “Město andělů” leží v horké Kalifornii a ihned po New Yorku má nejvyšší počet obyvatel. Díky své strategicky významné poloze na pobřeží Tichého oceánu je Los Angeles také velmi důležitou celosvětovou obchodní křižovatkou.

Město je plné protikladů, které přitahuje tisíce turistů. Některé z nich lákají sídla boháčů ve známé čtvrti Beverly Hills, jiní touží poznat skutečné město, které trápí také chudoba hispánských přistěhovalců žijících na předměstích. V Los Angeles žije velmi pestrá směsice etnik a narazit zde můžete na dvě stě různých jazyků. Díky tomu na Vás čekají skutečně pestré zážitky.

Los Angeles je známé především díky Hollywoodu, který se stal světovým centrem filmového průmyslu. Turisté zbožňují tzv. chodník slávy, kde svou “hvězdu” mají největší osobnosti ve světě filmu. Děti, ale i dospělí milují zábavní park Disneyland a sportovci by si neměli nechat ujít návštěvu stadiónu Memorial Colisum, kde se konaly Olympijské hry v letech 1932 a 1984.

Amerika je snem mnoha českých cestovatelů, kteří touží poznat rozlehlá velkoměsta, která v našich podmínkách nenajdeme, či rozmanité přírodní krásy. Nejčastěji proto Češi míří do Ameriky strávit i vícetýdenní dovolenou, jejímž účelem je poznat co nejvíce. Jedním z nejoblíbenějších měst je právě Los Angeles.

Kromě pozitivních zážitků Vás však mohou potkat také úrazy či nemoci. Pro tyto případy je rozhodně vhodné mít uzavřené odpovídající cestovní pojištění. Cestovat bez tohoto pojištění je krajně nezodpovědné. Pouze s cestovním pojištěním a nebo dostatečně naditou peněženkou získáte kvalitní lékařskou péči v případě nutnosti. Přitom rozdíl mezi cenou pojištění a cenou lékařské péče je vskutku významný.

Chci výhodné cestovní pojištění