Úspory.cz >> Cestovní pojištění online - DIRECT pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění online - DIRECT pojišťovna

Možnosti cestovního pojištění jsou dnes poměrně výhodné. Rozhodně není problém najít cestovní pojištění přesně podle vašich představ. Většina pojišťoven se totiž snaží o co nejvýhodnější podmínky směrem ke klientům. V zajímavé podobě nabízí cestovní pojištění online DIRECT pojišťovna. Vlastnosti tohoto pojištění jej předurčují k jednomu z nejvýhodnějších produktů svého druhu na současném trhu. Buďme ale konkrétnější a podívejme se na tuto pojistku poněkud podrobněji.

Pestrá nabídka cestovního pojištění u DIRECT pojišťovny

Společnost DIRECT nabízí tři základní balíčky cestovního pojištění. Jsou jimi cestovní pojistky Mini, Opti a Maxi. Každá z variant v sobě skrývá různou úroveň pojištění od té nejzákladnější až pojistky docela obsáhlé, které v sobě skrývají i různá doplňková pojištění, jež se vztahují třeba krádeže zavazedel při cestování anebo na způsobení škody vaší osobou. Vybrat si lze u společnosti DIRECT i ze dvou základních typů asistenčních služeb.

Cestovní pojištění nezapomeňte porovnat

Kdykoliv, když budete chtít uzavřít cestovní pojištění, bude zapotřební porovnávat pojistky u různých společností. Dnes sice cestovní pojištění online DIRECT pojišťovna nabízí velmi výhodně, nicméně při porovnání je možné určitě najít i další alternativy, jež mohou být i výhodnější. Na uspory.cz je toto porovnání maximálně pohodlné a výhodné.

Chci výhodné cestovní pojištění
;