Úspory.cz >> Cestovní pojištění do Itálie

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění do Itálie

Mezi tuzemskými turisty nejčastěji navštěvované země patří Itálie. Divit se tomuto faktu můžeme jen velmi těžko, jelikož se nejedná o nijak vzdálený stát. Itálie ale navíc má co nabídnout. Ostatně stačí vzpomenout jen proslulou italskou pizzu a jiné speciality, která jsou původem právě z této země. Do Itálie se dá vyrazit i poměrně rychle, a to jakýmkoli způsobem. I automobilem je možné dorazit přímo do Itálie i do 10 hodin. I tak by se ale nemělo podcenit cestovní pojištění do Itálie.

Itálie jako kolébka evropské kultury

Výbornou volbou je Itálie z hlediska návštěvy různých památek. Itálie je fakticky dědicem staré římské říše, která fungovala po mnohá tisíciletí již před naším letopočtem. Skvělá je především návštěva hlavního města Říma. Na jeho území je k vidění celá řada staveb z doby starověkých Římanů. Jinak ale není problém navštívit třeba i slavné Pompeje, jež byly ve starých dobách zality lávou, a dnes je k vidění celá řada starých artefaktů.

Výběr cestovního pojištění do Itálie

Jak již bylo řečeno, cestovní pojištění do Itálie je zapotřebí uzavřít především z preventivního pohledu. Budete tak kryti pro případ nepříjemného onemocnění anebo úrazu, který se vám bohužel může stát. Jinak je Itálie ale maximálně bezpečnou zemí se vším všudy, takže i míra rizika je v Itálii poměrně nízká. Pokud si ale porovnáte cestovní pojištění přes uspory.cz, pak se rozhodně dočkáte velmi příjemné ceny za cestovní pojištění, což určitě nebude k zahození.

Příkady cen cestovního pojištění na 14 dní
Jednotlivec Pár Rodina
od 186 Kč od 372 Kč od 462 Kč
Mám zájem Mám zájem Mám zájem
Chci výhodné cestovní pojištění