\
Úspory.cz >> Cestovní pojištění ke kartě

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění ke kartě

Cestovní pojištění se v současné době nabízí v celé řadě různých variant a klidně lze hovořit i o tom, že poměrně zajímavé a neopomenutelné je cestovní pojištění ke kartě. Toto pojištění samozřejmě podobně jako i jiné cestovní pojistky nabízí jak spousty zajímavých výhod, tak i některé ne příliš výhodné záležitosti. Ideální je tedy přesně vědět, které pojištění ke kartě je třeba brát a jestli je vůbec výhodné vlastnit kreditní kartu, která v sobě ukrývá i možnost bezplatného připojištění na cesty. Jaké jsou tedy hlavní výhody cestovního pojištění ke kartě a co naopak není ideální?

Výhody cestovního pojištění ke kartě

Hlavním plusem cestovního pojištění ke kartě je fakt, že jeho cena je většinou zahrnuta přímo v ceně konkrétní kreditní karty, kterou běžně používáte. Rozhodně se toto pojištění vyplatí zejména právě v případech, kdy je bezplatně nabízeno ke kartě. Další velkou výhodou tohoto cestovního pojištění je fakt, že se jedná o pojistku, která se vztahuje často na dlouhou dobu. Vy si tak nebudete muset při potenciální cestě do zahraničí na nic myslet a budete moci pohodlně vycestovat bez rizik.

Nevýhody cestovního pojištění ke kartě

Je jasné, že cestovní pojištění ke kartě v sobě může skrývat i některá možná rizika. Nejčastěji se jedná o uzavření cestovního pojištění ke kartě, které je z hlediska celkové ceny hodně vysoké. Mnohé společnosti maskují celkovou vysokou cenu pojistky do ceny za platební kartu. Tyto praktiky jsou značně nepříjemné především pro konkrétní klienty. Ideální je si cenu pojistky porovnat rychle na uspory.cz a budete mít jasno.

Chci výhodné cestovní pojištění