Úspory.cz >> Dlouhodobé cestovní pojištění
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Dlouhodobé cestovní pojištění

Pojem dlouhodobé cestovní pojištění je možné brát z různých úhlů pohledu. Obecně je za takovouto pojistku považována taková, jejíž délka trvání přesahuje stanovenou hranici 90 dní. Vše ale záleží na konkrétním člověku a jeho délce cesty do některé ze zahraničních zemí. V současnosti se nabízí celá řada pojistek, které jsou odstupňovány jednak podle ceny a jednak také podle celkového komplexního portfolia služeb, které jsou pojišťovny schopny nabídnout.

Jednorázové dlouhodobé cestovní pojištění

Jestliže si vyberete dlouhodobé cestovní pojištění jednorázového charakteru, pak musíte nutně počítat s tím, že se bude vztahovat pouze na jednu jedinou cestu do zahraničí, která vás bude v dohledné době čekat. V každém případě je zapotřebí říct, že tato cesta bude logicky dlouhodobější a přesáhne stanovený limit 90 dnů. Nesmí se ale jednat o cestu opakovanou, která se koná několikrát v ročním intervalu.

Opakovaná či maximálně dlouhodobá cesta do zahraničí

Jestliže vyrážíte do zahraničí na opravdu hodně dlouhou dobu, pak se připravte i na to, že budete potřebovat maximálně obsáhlé pojištění schopné pokrýt fakticky všechny možné situace, jež mohou nastat. Ideální je porovnat si pojistky na uspory.cz a pak až zvolit takovou, která by jednak pokryla dlouhé období a jednak byla i cenově nejvíce výhodná.

Chci výhodné cestovní pojištění