Úspory.cz >> Cestovní pojištění - ČPP pojišťovna
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Cestovní pojištění - ČPP pojišťovna

Vydat se na cesty chce čas od času každý člověk. Určitě dnes není problém najít opravdu takové lokality, které budou vypadat perfektně a kam se budete rádi vracet. Na samotné cestování je pouze zapotřebí ušetřit dostatečné množství finančních prostředků a také mít uzavřené cestovní pojištění. Jeho výběr je opravdu pestrý. Optimální je uzavřít cestovní pojištění za co nejnižší cenu. Portál uspory.cz je schopen najít takové cestovní pojištění, jež bude absolutně nejlevnější na celém trhu. Výhodně třeba poskytuje cestovní pojištění ČPP pojišťovna. Tato tradiční společnost dokáže pojistit své klienty na všechna možná rizika.

Pojistné krytí u ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna dokáže nabídnout cestovní pojistky v celé řadě podob a s mnohými službami. Základem každé pojistky u ČPP je především krytí léčebných výloh, jež mohou vzniknout v souvislosti se zraněním anebo s onemocněním při vašem pobytu v zahraničí. Jinak je ale ideální uzavřít i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou vaší osobou anebo dětmi či jinými rodinnými příslušníky. Dále bychom měli jmenovat i pojištění zavazadel u ČPP anebo pojištění stornování konkrétního pobytu z jakýchkoli důvodů.

Vždy cestovní pojištění porovnávejte

I když cestovní pojištění ČPP pojišťovna poskytuje za skutečně výhodné ceny, stojí zato si pojistky porovnávat u různých společností. Na webu uspory.cz máte všechna pojištění jako na dlani a není problém vybrat si tu nejlevnější pojistku, jež se na trhu momentálně nachází. Díky výběru takovéto pojistky lze ročně klidně ušetřit i několik tisíc korun.

Chci výhodné cestovní pojištění