Úspory.cz >> Cestovní pojištění - ERV pojišťovna
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Cestovní pojištění - ERV pojišťovna

Jestliže chcete nejkomplexněji pojaté cestovní pojištění se vším všudy, pak je výbornou volbou ERV pojišťovna. Tato společnost je schopna nabídnout jak klasické pojištění na cesty podobně, jako je tomu u konkurenčních pojišťoven a také mnohé další pojistky. Spolehnout se tak můžete na standardní cestovní pojištění pokrývající rizika, jež spočívají s újmou na zdraví anebo s hmotnou škodou. Rozhodně ale není problém, aby cestovní pojištění ERV pojišťovna nabídla i mnohem komplexněji s celou řadou doplňkových pojistek, jež dokážou taktéž efektivně ochránit před potenciálními riziky, jež vám mohou hrozit. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se na tyto typy připojištění, jež ERV pojišťovna nabízí.

Typy cestovního pojištění u ERV pojišťovny

Mnozí označují cestovní pojištění u ERV pojišťovny za vůbec nejkvalitnější ze všech. Naším tipem je pojištění Multitrip, jež se vyznačuje tím, že je poskytnuto na dlouhou dobu a vyrazit tak do světa můžete prakticky kdykoli a budete mít jistotu toho, že budete kvalitně pojištění. Pojištění je k dispozici 24 hodin denně, takže si jej můžete uzavřít kdykoli, když budete potřebovat. Jednoduché je i rozšíření pojištění na celou rodinu. Unikátní síť Euro Center poskytuje vynikající možnosti všem, kteří se v zahraničí ocitnou v nouzi. Jako doplňkovou službu můžete klidně zvolit pojištění vstupenek anebo pojištění fotoaparátů či pojištění jízdních kol a dalších záležitostí.

Porovnání pojistek se vyplatí

U cestovního pojištění je velmi důležitá především celková cena, kterou budete muset za pojistku zaplatit. Jestliže si cestovní pojištění porovnáte na webu uspory.cz, pak nebude problém najít to nejlevnější cestovní pojištění, které je momentálně na trhu k dispozici. Momentálně cestovní pojištění ERV pojišťovna nabízí nejkomplexněji, nicméně cenově nemusí tato pojistka vycházet vždy nejlevněji. I proto se porovnání maximálně vyplatí.

Chci výhodné cestovní pojištění