\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Americká hypotéka kalkulačka - výpočet

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Americká hypotéka kalkulačka - výpočet

Hypotéku již nemusíte využít pouze na koupi nového bytu či domu. Máte-li zájem o hypotéku, protože se Vám líbí její výhodné podmínky, ale rádi byste ji použili na jiné účely, pak právě pro Vás je tu Americká hypotéka. Tento neúčelový úvěr v sobě spojuje výhody klasické hypotéky a spotřebitelského úvěru. S Americkou hypotékou získáte téměř stejně vysokou úrokovou sazbu a to až na 20 let!

 

Výhodná hypotéka na cokoliv

Americká hypotéka k nám přišla z Ameriky, jak je patrné z jejího označení. Je určená pro všechny zájemce o půjčku, kteří disponují vlastní nemovitostí. Americká hypotéka je totiž dlouhodobý úvěr, který je nutný stejně jako v případě klasické hypotéky zajistit zástavním právem na nemovitost. Americkou hypotéku je však možné využít na cokoliv a bez nutnosti dokládat její využití poskytovateli hypotéky.

 

Americká hypotéka nejen od banky

Americkou hypotéku mohou nabízet jak banky, tak i nebankovní společnosti. Jejich podmínky se mohou mírně lišit zejména ve výši úrokové sazby a souvisejících poplatků. Nebankovní Americká hypotéka je dostupnější, ale zároveň bude dražší než hypotéka bankovní. Důvodem je vyšší podstoupené riziko.

Chci výhodnou hypotéku