\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéka pro právnické osoby

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéka pro právnické osoby

Chcete koupit nemovitost nebo třeba postavit nové firemní sídlo a potřebujete hypotéku? I pro právnické osoby existuje snadná cesta, jak finanční prostředky na koupi nemovitost získat. Hypotéky už dávno nejsou jen výsadou zaměstnanců s vyššími příjmy. I právnické osoby nyní mohou toto výhodné financování vlastní nemovitosti použít. Hypotéky pro právnické osoby nabízí některé banky i nebankovní instituce a určitě si vyberete, takovou, která vašim plánům co nejlépe vyhovuje.

Na rozdíl od běžné občanské hypotéky je postup sjednání hypotéky pro právnické osoby trochu rozdílný. Zatímco běžným občanům stačí hlavně doložit příjem, firma musí banku přesvědčit o svém finančním zdraví. Proces získání hypotéky pro právnické osoby se proto liší případ od případu. I tak je ale hypotéka pro právnické osoby dobrým zdrojem financí na výstavbu a další rozvoj.

Hypotéka pro právnické osoby se od běžných hypoték kromě procesu sjednání příliš neliší. I u ní budete operovat s pojmy fixace úroků, délka splácení, výše úrokové sazby a výše splátek. I hypotéku pro právnické osoby lze po doběhnutí doby fixace refinancovat. Proč tedy nevyužít hypotéku pro další rozšíření vašeho podnikání?

Chci výhodnou hypotéku