Úspory.cz >> mBank běžný účet

Přejděte k mBank a osvoboďte se ...

... od zbytečných poplatků Chci účet zcela bez poplatků!

Založení a vedení účtu zdarma

Zdarma získáte
 • Založení a vedení účtu
 • 3 výběry z bankomatu měsíčně zdarma
 • Elektronické měsíční výpisy
Výhody
 • Okamžitá realizace plateb mezi účty v mBank
 • Všechny platby v rámci ČR ZDARMA
 • Dokonalý přehled o pohybech na účtu
Užitečné informace
 • Možnost sdílení účtu s další osobou
 • Přehledné internetové bankovnictví
 • Přístup k účtu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

„Poplatky za výběry z bankomatů mě vždy rozčilovaly. S mBank si s nimi již nemusím dělat těžkou hlavu.“

Ivana R.
Poděbrady
6.10.2014

„mBank mi doporučil známý, který pracuje jako finanční poradce. Jsem spokojený a všem doporučuji.“

Adam E.
Karviná
8.9.2014

Osobní účet mKonto

Ti, co jsou u mBank, neplatí žádné zbytečné poplatky

Chcete patřit mezi 500 000 zákazníků mBank, kteří neplatí zbytečné poplatky za vedení a správu osobního účtu? Založte si osobní účet mKonto a užívejte si bezplatného účtu a jeho dalších výhod také Vy.

Víte, že mBank ušetří svým klientům dohromady více než 1 000 000 000 Kč ročně? Průměrné měsíční poplatky za bankovní účet v ČR jsou neuvěřitelných 182 Kč. U mBank ale neplatíte za účet ani korunu. Každý zákazník tak u mBank ušetří přes 2000 Kč ročně!

Přesvědčte se sami:

 • Založení účtu online, případně doručení písemností k podpisu kurýrem až domů zdarma
 • Vedení účtu zdarma
 • Nastavení účtu dle Vašich potřeb zdarma
 • Všechny platby po ČR, včetně inkasa, SIPO i trvalých příkazů zdarma
 • Přístup k účtu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zdarma
 • SMS či e-maily informující o pohybech na účtu zdarma
 • Elektronické měsíční výpisy na Váš e-mail zdarma
 • 3 výběry z jakéhokoliv bankomatu v ČR měsíčně zdarma
 • Klientský servis zdarma

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 111 818 domácností!

Chci účet zcela bez poplatků!

5 nejčastěji využívaných funkcí mobilního bankovnictví. Umí je i vaše banka?

18.09.2018

Spousta Čechů vlastnících chytrý telefon si svůj život bez mobilního bankovnictví už neumí představit. Svůj účet mohou jednoduše kontrolovat a ovládat prostřednictvím telefonu. Stačí mít připojení na internet. Víte ale, co všechno moderní mobilní bankovnictví už dokáže? Pojďme si představit jedny z nejvyužívanějších funkcí.

Celá aktualita

Přišli jste o platební kartu nebo nálepku? Jednejte rychle

27.06.2018

Ztráta nebo krádež osobních dokladů včetně platebních karet a nálepek je sama o sobě nepříjemná událost. U platební pomůcek navíc hrozí riziko jejich zneužití. Nechcete-li zbytečně přijít o peníze, je nutné reagovat co nejrychleji. Zloději totiž velmi dobře vědí, že jde bojují s časem.

Celá aktualita

Běžné účty: Je studentský účet nutnost?

25.08.2017

Studentský život není laciný. Student musí být z něčeho živ, rád se baví a samotná studia také něco stojí. Zdaleka ne každý student má na tolik movité rodiče, aby mohl studovat a bavit se bez toho, aniž by sám přiložil ruku k dílu. Většina studentů si proto přivydělává, a s tím souvisí i potřeba dobrého a zároveň levného osobního účtu. Je lepší speciální bankovní účet pro studenty nebo klasický běžný účet?

Celá aktualita

Bezkontaktní platby: Co potřebujete vědět?

06.03.2017

Možnost bezkontaktního placení využívají milióny zákazníků po celém světě. A Česká republika není výjimkou, právě naopak. Čeští spotřebitelé si bezkontaktní platby více než oblíbili a prostřednictvím platebních karet platí častěji než vybírají hotovost u bankomatů.

Celá aktualita

Více o osobním účtu mKonto

mBank je mladá, moderní a dynamická banka, jejímž hlavním cílem je kvalitní péče o zákazníky a jejich finance. U mBank neztrácíte svůj čas ani peníze. Nemusíte chodit osobně na pobočku, a přesto máte o svém účtu dokonalý přehled 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to díky internetovému bankovnictví. O jakémkoliv pohybu na Vašem účtu Vás navíc okamžitě informuje SMS zpráva či e-mail.

Porovnání ročních nákladů podle bank
Banka Roční náklady
mBank mKonto 186 Kč
Sberbank FÉR konto START 1 812 Kč
Era/Poštovní spořitelna Era online účet 2 004 Kč
KB Můj účet 2 172 Kč
ČSOB Aktivní konto 2 400 Kč
ČS Osobní účet ČS 2 580 Kč
Zdroj: BankovniPoplatky.com
Chci účet zcela bez poplatků!

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 111 818 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Nastavíte si své mKonto
 • Podepíšete smlouvu, buď elektronicky, pomocí kurýra nebo osobně na pobočce mBank
 • Těšíte se z nového osobního účtu bez poplatků.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 111 818 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

COVID-19