Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Invalidní penze

Vyplácení dávek po oficiálním přiznání invalidního důchodu.

Invalidní penze označuje doživotní vyplácení dávek. Podmínkou je uznání invalidního důchodu a placení pojistného po dobu minimálně tří let. Výše dávek se vypočítává podle příspěvkového principu stejně jako v případě starobní penze. Pojistník si může vybrat, zda chce čerpat finanční prostředky naráz nebo každý měsíc obdržet část pojistného plnění. Existuje několik typů invalidní penze. Dělí se podle toho, komu připadá nárok na peníze po smrti klienta.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.