Úspory.cz >> Slovník pojmů >> Životní pojištění >> Investiční životní pojištění

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Investiční životní pojištění

Kombinace investičního spoření a životního pojištění

Tím, že se jedná o kombinaci investičního spoření a pojistné ochrany, je možné dosáhnout zajímavého zhodnocení vložených prostředků. Pojistník si zde může vybrat mezi různými investičními fondy, které se liší předpokládanou mírou výnosnosti a výši podstupovaného rizika. Platí však, že podstupované riziko je celé na straně klienta. Výhodou je možnost měnit investiční strategii, dále možnost rozšířit rozsah pojištění o různá připojištění a daňová uznatelnost zaplaceného pojistného. Nevýhodou je, že není garantována ani výše pojistného ani pojistná částka při dožití.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.