Úspory.cz >> Slovník pojmů >> Penzijní připojištění >> Pozůstalostní penze

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Pozůstalostní penze

Plnění pojistného, které je vypláceno osobě uvedené v pojistné smlouvě.

Dávky, které mají zabezpečit příjem osobám uvedeným v pojistné smlouvě po smrti zřizovatele. Počet osob a výše jednotlivých dávek je vždy uvedena ve smlouvě. Podmínkou pro pozůstalostní penzi je splnění tříleté až pětileté pojistné doby. Klient se může rozhodnout pro dobu výplaty v rozmezí od 1 roku do 15 let, pokud tak neučiní, rozhodují o výplatní době pozůstalí.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.