Úspory.cz >> Slovník pojmů >> Životní pojištění >> Kapitálové životní pojištění

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Kapitálové životní pojištění

Pojištění pro případ smrti nebo dožití

Takové životní pojištění, které v sobě zahrnuje pojištění pro případ smrti nebo dožití. Přitom pojistná částka se může pro obě rizika lišit. Navíc toto životní pojištění nabízí garanci zhodnocení vložených finančních prostředků. A to tak, že ze zaplaceného pojistného jsou odečteny výdaje na pojistnou ochranu a poplatky. Zbytek pojistného je použit na tvorbu rezervy pojištění. Ta je pak v případě smrti klienta vyplacena osobě uvedené v pojistné smlouvě. Výhodou je garantovaná pojistná částka při úmrtí nebo dožití a daňová uznatelnost nákladu. Nevýhodou je jistá fixace nastavení pojistky.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.