Úspory.cz >> Refinancování hypotéky od Air Bank

Převeďte svou hypotéku k Air Bank

Hypotéka vymyšlená tak, že se ji zbavíte co nejrychleji Chci převést hypotéku

Bez
zbytečných poplatků

Základní informace
 • Fixace úrokové sazby na 5 let
 • Úroková sazba od 3,94 % p.a.
 • Jednoduché vyřízení bez papírování
Výhody
 • Nastavení splátky podle potřeby
 • Bez zbytečných poplatků
 • Hypotéku splatíte rychleji
Užitečné informace
 • Bez nutnosti mít životní pojištění
 • Není nutné mít kreditní kartu
 • Pojištění schopnosti splácet

Převod hypotéky k Air Bank

Končí vám fixace hypotéky? Odpoutejte se od své banky! Přejděte k nám a zbavte se hypotéky dřív. Čím dříve splatíte, tím méně zaplatíte na úrocích.

 • Převedení hypotéky k Air Bank je jednoduché a ZDARMA.
 • Nejlepší úrokovou sazbu dostanete hned na poprvé.
 • Převedení hypotéky až 6 měsíců před vypršením její fixace.
 • Chytrá rezerva, vám umožní splácet všemi penězi, které máte zrovna navíc, bez obav, že by vám pak chyběly.
 • Libovolné změny ve výši splátek uděláte rychle, bez poplatků, pokut a komplikací.
 • Jiné banky si vylepšují příjmy z hypotéky nesmyslnými poplatky. My jsme poplatky ořezali na minimum.
 • Vedle peněz, které potřebujete k převedení hypotéky, vám půjčíme navíc až 700 000 Kč.
Chci převést hypotéku

Hypotéka jako investice: získejte příjem z investiční nemovitosti

27.04.2021

Hypotéka nemusí být pouze cestou, jak financovat vlastní bydlení. Uvažovali jste někdy nad pořízením tzv. investiční nemovitosti? Může pro vás být zajímavou příležitostí, jak investovat s dobrým zhodnocením a k tomu si zajistit dlouhodobý příjem z pronájmu, který může být i vyšší než splátka hypotéky.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Nová pravidla komplikují refinancování hypoték

08.12.2018

Česká národní banka pokračuje ve zpřísňování pravidel pro poskytování hypoték. Od října není pro banky stěžejní maximální výše hypotéky a příjmy, ale také poměr mezi příjmy, výší splátek a celkovým zadlužením. Nová pravidla mohou mít negativní vliv zejména na refinancování 100% hypoték.

Celá aktualita

Stát nabídl mladým půjčku na bydlení, dosud o ní požádalo 386 Čechů

11.09.2018

Program, jehož hlavním cílem je podpora snazšího získání vlastního bydlení pro mladé, vláda spustila 15. srpna. Během prvních čtrnáct dní nabídku na výhodnou půjčku na koupi, stavbu či rekonstrukci využilo 386 mladých Čechů převážně z venkova a menších měst.

Celá aktualita

Refinancování hypotéky u Air Bank

Hypotéka je nejen rychlá cesta, jak si pořídit vlastní bydlení, ale také dlouhodobý závazek. Hypotéka váš rodinný rozpočet zatíží až na dlouhých 30 let. Je proto více než logické, že v průběhu doby splácení hypotéky rádi využijete jiných možností, jak tuto nemalou finanční zátěž co nejvíce snížit.

Nyní můžete využít nabídky od Air Bank na výhodné refinancování vaší aktuální hypotéky. Proč byste tak měli učinit? Protože u Air Bank ušetříte a navíc získáte výhodu v podobě Chytré rezervy.

V čem je hypotéka od Air Bank lepší?

 • ZDARMA poskytnutí a vedení hypotéky
 • ZDARMA libovolné změny výše splátek
 • ZDARMA mimořádná splátka i předčasné splacení
 • ŽÁDNÉ POPLATKY za vedení účtu či pojištění
 • Snadné převedení hypotéky
 • Navýšení hypotéky až o 700 000 Kč

Nejste-li spokojeni se stávající hypotékou, převést si ji můžete do Air Bank a to úplně v klidu již 6 měsíců před vypršením fixační doby. Air Bank si nehraje na oblíbené “již od”, ale úroková sazba ve výši 3,54 % u hypotéky s fixní i pohyblivou sazbou je stejná pro všechny zákazníky. Půjčit si ke stávající hypotéce můžete až 700 000 korun navíc.

Hypotéky bez pojištění schopnosti splácet mají sazbu o 0,15 % vyšší. Pokud budete potřebovat půjčit více než 80% hodnoty zastavované nemovitosti, přičtěte si k sazbě 0,5 %. Po dobu využívání Chytré rezervy vám bude AirBank hypotéku úročit sazbou navýšenou o 0,2 %.

Splácejte dle svých možností

Air Bank ví, že životní situace se během dlouhého splácení hypotéky může kdykoliv změnit k lepšímu i k horšímu. Proto si její zákazníci mohou výši splátek upravit dle svých možnosti libovolně a hlavně bez žádných pokut a sankcí.


Chytrá rezerva pro chytré

Air Bank přichází s jedinečnou nabídkou. Veškeré peníze, které máte, můžete použít na uhrazení hypotéky a uložit je do Chytré rezervy. Díky tomu se vám sníží úroková sazba i doba splácení. Pokud však kdykoliv tyto peníze budete potřebovat, můžete si je jednoduše vzít zpět.

Reprezentativní příklad

Výše hypotéky 1 600 000 Kč. Výše splátky 7 725 Kč. Počet splátek 361. Doba trvání hypotéky 30 let. Celkem zaplatíte 2 791 000 Kč. Pevná sazba s fixací na 5 let 4,09 % RPSN 4,22 %.

Hypotéky bez pojištění schopnosti splácet mají sazbu o 0,15 % vyšší. Pokud budete potřebovat půjčit více než 80% hodnoty zastavované nemovitosti, přičtěte si k sazbě 0,5 %. Po dobu využívání Chytré rezervy vám bude AirBank hypotéku úročit sazbou navýšenou o 0,2 %.


Chci převést hypotéku

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 233 485 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte žádost o převedení
 • Poté dodáte potřebné podklady
 • Dostanete nabídku a podepíšete smlouvu
 • Dodáte vyčíslení a my uhradíme zbývající hypotéku

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 233 485 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.