Úspory.cz >> Refinancování hypotéky od Air Bank

Převeďte svou hypotéku k Air Bank

Hypotéka vymyšlená tak, že se ji zbavíte co nejrychleji Chci převést hypotéku

Bez
zbytečných poplatků

Základní informace
 • Pohyblivá sazba se stropem 2,00 %
 • Pevná sazba aktuálně 1,99 %
 • Jednoduché vyřízení bez papírování
Výhody
 • Nastavení splátky podle potřeby
 • Bez zbytečných poplatků
 • Hypotéku splatíte rychleji
Užitečné informace
 • Bez nutnosti mít životní pojištění
 • Není nutné mít kreditní kartu

Převod hypotéky k Air Bank

Končí Vám fixace hypotéky? Odpoutejte se od své banky! Přejděte k nám a zbavte se hypotéky dřív. Čím dříve splatíte, tím méně zaplatíte na úrocích.

 • Převedení hypotéky k Air Bank je jednoduché a ZDARMA.

 • Nejlepší úrokovou sazbu dostanete hned na poprvé.

 • Převedení hypotéky až 6 měsíců před vypršením její fixace.

 • Chytrá rezerva, Vám umožní splácet všemi penězi, které máte zrovna navíc, bez obav, že by vám pak chyběly.

 • Libovolné změny ve výši splátek uděláte rychle, bez poplatků, pokut a komplikací.

 • Jiné banky si vylepšují příjmy z hypotéky nesmyslnými poplatky. My jsme poplatky ořezali na minimum.

 • Vedle peněz, které potřebujete k převedení hypotéky, vám půjčíme navíc až 700 000 Kč.
Chci převést hypotéku

Hypotéky v roce 2018: Čekají nás změny?

16. 1. 2018

Uplynulý rok 2017 přinesl v oblasti hypoték poměrně zásadní změny. Došlo k omezení poskytované maximální výše hypotéky a začaly růst úrokové sazby. Co nám přinese rok 2018? Čekají nás další velké změny? Chystá ČNB nová omezení? Jaká bude dostupnost hypoték? Pojďme se podívat na to, co nás čeká a nemine.

Celá aktualita

3 nejčastější otázky, které se týkají hypoték

18. 12. 2017

Pořídit si dnes vlastní bydlení rozhodně není snadné. Pokud nemáte dost vlastních peněz, nemáte štědré rodiče nebo jste nezdědili byt po příbuzných, čekají vás se získáním hypotéky nemalé strasti. Připravte se předem na různé situace, které vás mohou potkat.

Celá aktualita

Tipy, jak prodat nemovitost a netratit

10. 7. 2017

Nabídka nemovitostí k prodeji je v současné době poměrně bohatá. Počítejte s tím, že pro úspěšný prodej své nemovitosti budete muset hnout prstem. Nejlépe všemi deseti. Už dávno nestačí vyvěsit inzerát “Na prodej”. Vhodného kupce si nejlépe najdete sami. Musíte jej nejen nalákat, ale především udržet.

Celá aktualita

Získání hypotéky bude obtížnější

1. 5. 2017

Poslední roky byly pro hypoteční trh velmi příznivé. Příznivé podmínky a zejména dlouhodobě nízké úrokové sazby způsobily rapidní nárůst zájmu o investici do vlastního bydlení i přes narůstající ceny nemovitostí. Jak se situace změnila po zásahu ČNB?

Celá aktualita

Refinancování hypotéky u Air Bank

Hypotéka je nejen rychlá cesta, jak si pořídit vlastní bydlení, ale také dlouhodobý závazek. Hypotéka váš rodinný rozpočet zatíží až na dlouhých 30 let. Je proto více než logické, že v průběhu doby splácení hypotéky rádi využijete jiných možností, jak tuto nemalou finanční zátěž co nejvíce snížit.

Nyní můžete využít nabídky od Air Bank na výhodné refinancování vaší aktuální hypotéky. Proč byste tak měli učinit? Protože u Air Bank ušetříte a navíc získáte výhodu v podobě Chytré rezervy.

V čem je hypotéka od Air Bank lepší?

 • ZDARMA poskytnutí a vedení hypotéky
 • ZDARMA libovolné změny výše splátek
 • ZDARMA mimořádná splátka i předčasné splacení
 • ŽÁDNÉ POPLATKY za vedení účtu či pojištění
 • Snadné převedení hypotéky
 • Navýšení hypotéky až o 700 000 Kč

Nejste-li spokojeni se stávající hypotékou, převést si ji můžete do Air Bank a to úplně v klidu již 6 měsíců před vypršením fixační doby. Air Bank si nehraje na oblíbené “již od”, ale úroková sazba ve výši 1,89 % u hypotéky s fixní i pohyblivou sazbou je stejná pro všechny zákazníky. Půjčit si ke stávající hypotéce můžete až 700 000 korun navíc.

Splácejte dle svých možností

Air Bank ví, že životní situace se během dlouhého splácení hypotéky může kdykoliv změnit k lepšímu i k horšímu. Proto si její zákazníci mohou výši splátek upravit dle svých možnosti libovolně a hlavně bez žádných pokut a sankcí.


Chytrá rezerva pro chytré

Air Bank přichází s jedinečnou nabídkou. Veškeré peníze, které máte, můžete použít na uhrazení hypotéky a uložit je do Chytré rezervy. Díky tomu se vám sníží úroková sazba i doba splácení. Pokud však kdykoliv tyto peníze budete potřebovat, můžete si je jednoduše vzít zpět.


Chci převést hypotéku

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 681 420 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte žádost o převedení
 • Poté dodáte potřebné podklady
 • Dostanete nabídku a podepíšete smlouvu
 • Dodáte vyčíslení a my uhradíme zbývající hypotéku

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 681 420 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

;