Úspory.cz >> Cestovní pojištění Londýn

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Londýn

Cestovní pojištění do Londýna

Každým rokem zavítají do Londýna tisíce českých turistů, kteří se těší až jedno z nejznámějších evropských hlavních měst důkladně poznají. Londýn je oficiálně hlavním městem Spojeného království Anglie a Severního Irska a rozkládá se na březích řeky Temže již od dob, kdy Evropě vládla Římská říše.

Londýn patří mezí turistický atraktivní města a Češi si oblíbili tzv. víkendové pobyty. Během dvou až čtyř dnů lze v Londýně navštívit nejznámější historické památky, zaskočit na levné nákupy či poznat místní kulinářské umění. Londýn je multikulturní město, a tak si na své přijde turista z kteréhokoli kouta na světě.

Mezi velkolepé historické stavby patří samozřejmě královský Westminsterský palác, Tower, zahrady Kew či Maritime Greenwich. Zajímavou informací je také počet hospod, barů a restaurací. V Londýně jich najdete celkem 3 800 a jedná se o 9 procent všech hospod na území Spojeného království. Co se týče nákupů, údajně nejlepším místem je Oxford street, kde se nachází obchody a obchůdky natěsnané jeden vedle druhého.

Ať už jedete do Londýna na víkend či na delší dobu, pak byste neměli zapomínat také na své bezpečí a ochranu zdraví. To Vám zajistí kvalitní cestovní pojištění, které si snadno a hlavně online sjednáte na stránkách Úspory.cz, které Vám nabízí nejlepší nabídky od hlavních pojišťoven působících v ČR.

Cestovní pojištění Vám na Vašich cestách poskytne finanční ochranu pro případy ohrožení zdraví i života a případně i majetku a odpovědnosti, pokud si sjednáte odpovídající připojištění. V případě nemoci či úrazu máte díky cestovnímu pojištění zajištěnou patřičnou lékařskou péči včetně všech souvisejících nákladů ve státním i soukromém lékařském zařízení.

Chci výhodné cestovní pojištění