\
Úspory.cz >> Asistenční služby k cestovnímu pojištění

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Asistenční služby k cestovnímu pojištění

Asistenční služby jsou poskytovány v současné době prakticky všemi pojišťovnami, které tento typ pojistky nabízejí. Určitě je vhodné vědět, za jakým účelem jsou tyto asistenční služby poskytovány a co je jejich náplní. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se přesně na nejznámější nabízené asistenční služby. Je jasné, že asistenční služby k cestovnímu pojištění patří, a tak na ně rozhodně nesmíte zapomenout i jako na kategorii porovnání cestovních pojistek.

Obsah asistenčních služeb

Asistenční služby pojímají v první řadě lékařské ošetření a také možnosti vaší hospitalizace při dovolené. Zajištěn díky nim bud kontakt s rodinnými příslušníky a přivolání opatrovníka. Určitě je třeba také myslet na samotnou přepravu do zdravotnického zařízení. Ta je právě taktéž součástí asistenčních služeb u cestovního pojištění. V neposlední řadě nelze zapomenout ani na možnost repatriace, již asistenční služby zajistí. Asistenční služby se vztahují i na ztrátu zavazedel či dokladů.

Porovnejte pojistky i z hlediska asistenčních služeb

Nesmírně důležité je kvalitní porovnání cestovního pojištění. Asistenční služby k cestovnímu pojištění sic nabízejí prakticky všechny společnosti, nicméně liší se především na základě celkové finanční sumy, již je třeba za pojištění dát. I proto stojí zato porovnat si cestovní pojištění rychle a bezplatně na uspory.cz. Vyjde vám tak ideální pojistka s kvalitními asistenčními službami.

Chci výhodné cestovní pojištění