\
Úspory.cz >> Cestovní pojištění na rok

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění na rok

Cestovní pojištění je možné rozdělit do několika různých kategorií. V každém případě je nezbytné předtím, než pojistku uzavřete, přemýšlet o tom, na jak dlouhou dobu pojištění budete potřebovat. Poměrně diskutovanou pojistkou je cestovní pojištění na rok. Tento typ pojistky se uzavírá při různých příležitostech. Podívejme se tedy podrobněji přesně na konkrétní situace, které se k tomuto cestovnímu pojištění jakkoli vztahují.

Pojištění pro služební cesty

Asi nejčastěji se vztahuje cestovní pojištění na rok k pracovním cestám. Na služební cesty jsou zaměstnanci vysíláni v mnoha různých profesích a kdykoli někam vyjedou, měli by mít uzavřené kvalitní cestovní pojištění. Jedná-li se o dlouhodobou cestu, pak je optimální právě cestovní pojištění na rok. Tato pojistka dokáže být z hlediska celkové finanční sumy poměrně náročná, nicméně při porovnání na uspory.cz se může jednat o docela nízké ceny za tento typ pojistky. Porovnání je pro takovéto pojištění maximálně důležité a není možné jej nijak opomíjet.

Pojištění dovolené

Vyrazíte-li na rodinnou dovolenou, pak rozhodně není zapotřebí mít uzavřenou roční komplexní pojistku, ale stačí pouze uzavřít krátkodobé pojištění cestovního charakteru. Chystáte-li se ale na dlouhodobější dovolenou anebo na několik pobytů v rámci jednoho roku, pak se vám cestovní pojištění na rok rozhodně musí vyplatit.

Chci výhodné cestovní pojištění