Úspory.cz >> Cestovní pojištění Švédsko
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Švédsko

Když bychom měli vybírat některou ze severských zemí, která je opravdu krásná a mimo přírodu dokáže nabídnout i spoustu jiných krás, pak bychom s největší pravděpodobností zamířili do Švédska. Země tří korunek je z hlediska celkové rozlohy celkově třetí největší evropskou zemí, nicméně zalidnění je zde poměrně nízké. Do Švédska můžete vyrazit pouze s platným cestovním pasem a žádné jiné doklady byste neměli potřebovat. Cestovní pojištění Švédsko povinně nevyžaduje, ale určitě je doporučováno, aby si je člověk uzavřel.

Kam ve Švédsku

Švédsko je plné různých lokalit, jež jsou ideální k návštěvě. Jako i ostatní severské země je Švédsko typické především krásnou přírodou, jež je sice drsná, nicméně zachovala se v původní podobě. Nádherné horské masivy kombinované s dlouhými a rozprostřenými pastvinami protkané vodními toky a jezery rozhodně vypadají skvěle. Nádherné jsou ale i zdejší tradiční skanzeny, mezi které patří třeba Vasamuseet, Vin a také slavné muzeum Sprithistoriska Museet v hlavním městě Stockholmu. Národních parků je mimochodem ve Švédsku celkem 28, takže je z čeho vybírat.

Výběr cestovního pojištění do Švédska

Výběr cestovních pojistek do Švédska je poměrně bohatý a rozhodně je z čeho volit. Cestovní pojištění Švédsko prostřednictvím třeba webu uspory.cz nabízí v hodně levných a spolehlivých variantách. Stačí si jen na zmiňovaném portálu porovnat pojistky od různých pojišťoven a budete mít rychle jasno v tom, kterou z nich využijete. Vše je tady pochopitelně zdarma.

Příkady cen cestovního pojištění na 14 dní
Jednotlivec Pár Rodina
od 186 Kč od 372 Kč od 462 Kč
Mám zájem Mám zájem Mám zájem
Chci výhodné cestovní pojištění