Úspory.cz >> Cestovní pojištění - ČSOB pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění - ČSOB pojišťovna

Pojištění na cesty se řadí mezi pojistky, které sice pro mnohé z nás nejsou nutné, nicméně určitě se vyplatí. Nikdy nevíte, co se vám při dovolené anebo služební cestě může stát, a tak je vhodné se kvalitně připojistit. Momentálně cestovní pojištění nabízí celá řada společností a je ryze na každém zákazníkovi, pro jakou z nich se rozhodne. V poměrně zajímavé variantě poskytuje cestovní pojištění ČSOB pojišťovna. Tato komplexní cestovní pojistka dokáže pokrýt spousty rizik, která vám mohou bohužel při vašem pobytu kdekoli v zahraničí hrozit. I zdánlivě jednoduchá a bezpečná cesta do zahraničí se tak může stát doslova noční můrou.

Co musí pokrýt cestovní pojistka

Cestovní pojistka by měla myslet na celou řadu situací, jež by se mohly stát. Základem každého cestovního pojištění je v každém případě pojištění pro pokrytí výloh spojených s ošetřením při úrazu v zahraničí. Důležitou složkou je ale i ošetření při onemocnění a také možnost repatriace konkrétního člověka. U cestovního pojištění jsou většinou i další součásti, z nichž je nezbytné zmínit především pojištění proti ztrátě zavazadel anebo pojistka vztahující se na odpovědnost za škodu způsobenou na konkrétním místě. Určitě byste měli předpokládat, že vaše děti se v muzeu nebudou chovat zrovna způsobně. Díky pojistce se vyhnete vysokým postihům za potenciální náhrady škody.

Porovnání cestovního pojištění ušetří

Cestovní pojištění může být u některých pojišťoven poměrně drahé, a tak je zapotřebí porovnávat pojistky a snažit se vybrat tu, jež je co možná nejlevnější. Výbornou volbou je pro nezávislé porovnání pojistek web uspory.cz. Porovnání pojištění tady probíhá jednak maximálně rychle a jednak nezávisle. Nebudete nuceni, abyste si uzavírali pojištění u některé cílově propagované společnosti. Může vám vyjít různý výsledek, a to klidně i fakt, že opravdu levně nabízí cestovní pojištění ČSOB pojišťovna anebo jiné společnosti.

Chci výhodné cestovní pojištění