Úspory.cz >> Cestovní pojištění - Direct pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění - Direct pojišťovna

Pojištění na cesty zcela určitě patří mezi druh pojištění, které by nikdo z nás neměl při cestě do zahraničí opomenout. Cestovní pojištění nám pomůže vyhnout se vysokým nákladům na doktora, léky, lůžko nebo transport v případě onemocnění nebo úrazu. Direct pojišťovna myslí i na další nebezpečí, jejichž následky právě toto pojištění efektivně kryje. Cestovní pojištění obsahuje ty nejdůležitější složky: pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, pojištění úrazu, právní ochranu a asistenční služby.

Varianty cestovního pojištění i Direct pojišťovny

Direct pojišťovna nabízí cestovní pojištění pro několik typů situace. Mezi základní patří pojištění Jednotlivá cesta - jedná se o klasické pojištění, které si sjednáte pouze na dobu dovolené nebo služební cesty. Pro cestovatele, kteří cestují pravidelně několikrát do roka nabízí pojištění Opakované výjezdy - pojištění s roční platností, se kterým můžete do zahraničí kolikrát chcete, nejdéle však na 90 dní v kuse. V případě, že se rozhodnete v zahraničí strávit celý rok je pro vás připravené pojištění Dlouhodobý pobyt - jedná se o pojištění s roční platností. Pokud patříte mezi náročnější klienty, nebo si chcete pouze rozšířit pojištění, můžete navíc zvolit: pojištění storna cesty, pojištění rizikových činností, pojištění vlastního auta, pojištění zapůjčeného auta, pojištění sportovního vybavení.

Porovnání pojištění samozřejmostí

Cestovní pojištění od Direct pojišťovny nabízí spoustu možností a výhod. Nebojte se porovnat a objevit výhody i u ostatních poskytovatelů cestovního pojištění. Na webu uspory.cz máte možnost velice přehledně porovnat všechny nejznámější pojistky, jež jsou v současnosti k dizpozici. Zjistěte tak, které pojištění je pro vás nejvhodnější.

Chci výhodné cestovní pojištění