Úspory.cz >> Refinancování hypotéky od Hypoteční banky
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Refinancujte svou hypotéku

Získejte úvěr s nižší úrokovou sazbou a plaťte méně Chci levnější hypotéku

Úrok od 2,09 %

Co je refinancování?
 • Převedení hypotéky k jiné bance
 • Nové fixační období
 • Jednoduché vyřízení bez papírování
Co získáte?
 • úrokovou sazbu od 2,09 %
 • Zaplatíte méně na poplatcích
 • Celkově levnější hypotéka
Podmínky refinancování
 • Maximální výše úvěru je 85 % zástavní hodnoty nemovitosti
 • Splatnost úvěru je maximálně 30 let

„Pan Zelený byl skvělý frajer a sympaťák, všechno nám vyřídil rychle a na jedničku.“

P. Balík
Olbramovice
19.10.2020

„S panem Čajanem jsem spokojený, budu se domlouvat na další spolupráci.“

P. Komers
Brno
19.10.2020

Refinancování hypotéky

Blíží se Vám konec fixace? Ušetřete desetitisíce ročně!

Jakmile se blíží konec fixačního období Vaší hypotéky, měli byste se zamyslet, zda je pro Vás stále výhodné splácet hypotéku u stávající banky. Je totiž velmi pravděpodobné, že Vám jiná banka nabídne mnohem lepší a výhodnější podmínky splácení.

Se srovnáním nabídek refinancování hypotéky Vám pomohou naši specialisté na telefonu. Mají přehled o aktuálních nabídkách na trhu a bohaté zkušenosti v oboru, které s Vámi budou rádi sdílet a pomohou Vám vybrat to pravé refinancování.

Chci levnější hypotéku

Hypotéka jako investice: získejte příjem z investiční nemovitosti

27.04.2021

Hypotéka nemusí být pouze cestou, jak financovat vlastní bydlení. Uvažovali jste někdy nad pořízením tzv. investiční nemovitosti? Může pro vás být zajímavou příležitostí, jak investovat s dobrým zhodnocením a k tomu si zajistit dlouhodobý příjem z pronájmu, který může být i vyšší než splátka hypotéky.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Nová pravidla komplikují refinancování hypoték

08.12.2018

Česká národní banka pokračuje ve zpřísňování pravidel pro poskytování hypoték. Od října není pro banky stěžejní maximální výše hypotéky a příjmy, ale také poměr mezi příjmy, výší splátek a celkovým zadlužením. Nová pravidla mohou mít negativní vliv zejména na refinancování 100% hypoték.

Celá aktualita

Stát nabídl mladým půjčku na bydlení, dosud o ní požádalo 386 Čechů

11.09.2018

Program, jehož hlavním cílem je podpora snazšího získání vlastního bydlení pro mladé, vláda spustila 15. srpna. Během prvních čtrnáct dní nabídku na výhodnou půjčku na koupi, stavbu či rekonstrukci využilo 386 mladých Čechů převážně z venkova a menších měst.

Celá aktualita

Srovnání hypoték

Refinancováním hypotéky splatíte svůj hypoteční úvěr u stávající banky novým hypotečním úvěrem od jiné banky.

Sjednat si refinancování hypotéky se vyplatí v případě, že Vám u stávající banky končí fixace úrokové sazby a nová úroková sazba už pro Vás není tak výhodná. Pomocí nového hypotečního úvěru s nižší úrokovou sazbou stávající úvěr jednorázově splatíte a převedete ho do jiné banky, kde si můžete splátky optimálně rozložit a díky nižší úrokové sazbě tak na úrocích významně ušetřit.
Pokud je Váš současný úvěr maximálně 85 % zástavní hodnoty nemovitosti, plánujete hypotéku splatit do 30 let a u současné hypotéky Vám končí období fixace úrokové sazby, máte jedinečnou možnost refinancovat svou hypotéku. Pokud se pro refinancování rozhodnete včas, nehrozí Vám ze strany vaší současné banky žádné sankce a Vy si tak můžete svoji hypotéku bez problému převést k bance, která Vám nabídne lepší podmínky. Díky hypoteční kalkulačce si můžete hypotéky snadno a rychle porovnat a pro refinancování té své tak vybrat tu nejvýhodnější.

Chci levnější hypotéku

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 325 926 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte jednoduchý formulář
 • Zavolá Vám náš specialista na hypotéky
 • ZDARMA Vám pomůžeme vybrat vhodnou hypotéku

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 325 926 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.