Úspory.cz >> Hypotéka od Hypoteční banky
ve spolupraci s

Otevíráme pro Vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce Vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Hypotéká podle Vašich představ

Ušijte si hypotéku přesně na míru Mám zájem

Úrok od 2,09 %

Vlastnosti hypotéky
 • Zpracování přes internet
 • Odhad nemovitosti ZDARMA
 • Hypotéka na míru
Výhody
 • Výhodná úroková sazba
 • Bez zbytečných poplatků
 • 30 dní garantovaná sazba
Podmínky získání
 • Osoba starší 18 let
 • Potvrzení stálého příjmu
 • Státní občanství České nebo Slovenské republiky

„Pan Zelený byl skvělý frajer a sympaťák, všechno nám vyřídil rychle a na jedničku.“

P. Balík
Olbramovice
19.10.2020

„S panem Čajanem jsem spokojený, budu se domlouvat na další spolupráci.“

P. Komers
Brno
19.10.2020
Tip!

Mimořádná splátka až do výše 20 % zdarma!

Hypotéka od Hypoteční banky

Hypoteční banka coby specialista na trhu s hypotečními úvěry nabízí hypotéku na bydlení s řadou výhod. Úvěr od Hypoteční banky můžete využít mimo jiné na výstavbu či rekonstrukci, refinancování stávající hypotéky nebo v případě potřeby vyřešit majetkové poměry.

Toužíte bydlet ve vlastním? Otevřete si cestu k vlastnímu bydlení s hypotékou od Hypoteční banky. Zpracování hypotéky lze zřídit přes internet snadno a rychle. Při vyřizování hypotéky tak nemusíte nikam chodit. Zdarma za Vás obstaráme výpis z katastru nemovitostí a kopii katastrální mapy. Ušetříte tak nejen čas, ale i peníze.

Spočítejte si hypotéku a vytvořte si ji na míru vašim potřebám. Vypočítaná úroková sazba vám bude garantována po dobu 30-ti dní. Jako bonus z čerpání navíc máte možnost využít odhad nemovitosti zdarma. Půjčit si můžete od 300 000 Kč až do 100% ceny nemovitosti, kterou jste se rozhodli pořídit. Ručit přitom budete kupovanou nebo jinou nemovitostí. Navíc Vás nečekají žádné skryté poplatky - Zřizení hypotéky je ZDARMA.

Chci výhodnou hypotéku

Hypotéka jako investice: získejte příjem z investiční nemovitosti

27.04.2021

Hypotéka nemusí být pouze cestou, jak financovat vlastní bydlení. Uvažovali jste někdy nad pořízením tzv. investiční nemovitosti? Může pro vás být zajímavou příležitostí, jak investovat s dobrým zhodnocením a k tomu si zajistit dlouhodobý příjem z pronájmu, který může být i vyšší než splátka hypotéky.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Nová pravidla komplikují refinancování hypoték

08.12.2018

Česká národní banka pokračuje ve zpřísňování pravidel pro poskytování hypoték. Od října není pro banky stěžejní maximální výše hypotéky a příjmy, ale také poměr mezi příjmy, výší splátek a celkovým zadlužením. Nová pravidla mohou mít negativní vliv zejména na refinancování 100% hypoték.

Celá aktualita

Stát nabídl mladým půjčku na bydlení, dosud o ní požádalo 386 Čechů

11.09.2018

Program, jehož hlavním cílem je podpora snazšího získání vlastního bydlení pro mladé, vláda spustila 15. srpna. Během prvních čtrnáct dní nabídku na výhodnou půjčku na koupi, stavbu či rekonstrukci využilo 386 mladých Čechů převážně z venkova a menších měst.

Celá aktualita

Nechte si ušít hypotéku na míru

Hypoteční banka je odborník na poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám a jelikož se specializuje pouze na poskytování hypoték, patří mezi jedničky na trhu. Kvalitu hypoték oceňuje také odborná veřejnost, a i proto je díky klientům již 7 let největším poskytovatelem hypoték v České republice.

Sestavte si hypotéku přesně podle vašich představ. Výše splátek bude záviset na tom, pro jak dlouhoou dobu splácení se rozhodnete. Splácet můžete až 40 let. O hypotéku navíc mohou žádat až čtyři žadatelé ze dvou domácností.

V rámci úvěru máte jistotu, že prodávajícímu budou převedeny finance teprve tehdy, až splní všechny smluvní podmínky. Jako bonus si navíc máte možnost sjednat pojištění bydlení i pojištění hypotéky. Nemusíte se tak obávat v případě finančních problémů.

Podmínky získání hypotéky:

 • Žadatel musí být starší 18 let
 • Státní občanství v České nebo Slovenské republice
 • Příjmy ze závislé činnosti, podnikání nebo jiný stály příjem
 • Chci výhodnou hypotéku

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 277 751 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 277 751 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.