Úspory.cz >> Hypotéka mBank

Cesta k vlastnímu bydlení s mBank

Využijte mHypotéku Light .. Mám zájem o hypotéku

Úrok od 1,54 %

Vlastnosti hypotéky
 • Úrok již od 1,54 %
 • 85 % zástavní hodnoty nemovitosti
 • Možnost zpětného proplacení
Výhody
 • Vyřízení hypotéky ZDARMA
 • Mimořádné splátky ZDARMA
 • Založení a vedení účtu ZDARMA
Podmínky získání
 • Osoba starší 18 let
 • Doložený zdroj příjmů
 • Zastavená nemovitost na území ČR

„Byla jsem s panem Kmínkem na schůzce a doporučil mi zůstat tam kde jsem, protože přecházení k jinému poskytovateli by mi za to nestálo...a za to dostává maximální počet bodů.“

M. Borlová
Kovářská
16.10.2020

„Pan Zelený byl skvělý frajer a sympaťák, všechno nám vyřídil rychle a na jedničku.“

P. Balík
Olbramovice
19.10.2020
Tip!

Hypotéku do 50 % hodnoty zástavní nemovitosti Vám mBank vyřídí bez dokládání potvrzení o výši příjmů!

Hypotéka od mBank

mBank nyní v rámci hypotečního úvěru nabízí výhodný úrok 1,69 % p. a. při fixaci na tři roky. Z tohoto důvodu jde o jednu z nejvýhodnějších hypoték na trhu. V rámci nabídky můžete využít také refinancování stávající nevýhodnou hypotéku, a to bleskově, během 48 hodin.

Otevřete si cestu k vlastnímu bydlení bez zbytečných poplatků a s úrokem 1,69% p.a. Půjčit si můžete až do výše 100% zástavní hodnoty nemovitosti. Veškeré vyřízení a poskytnutí hypotéky je zdarma stejně jako založení a vedení úvěrového i osobního účtu, který je také zdarma. Navíc můžete využít možnost mimořádných splátek do 20% jistiny úvěru ročně.

Vytvořte si hypotéku přesně na míru vašim potřebám. Garantujeme vám úrokovou sazbu po dobu 30 dnů počínaje podpisem žádosti o hypotéku. Navíc v případě účelové hypotéky si částku zaplacenou na úrocích můžete odečíst ze základu daně z příjmů fyzických osob a to až do výše 300 000 Kč.

Hypotéka musí být zajištěna zástavním právem k nemovitosti na území České republiky. Ručit můžete kupovaným bytem, domem nebo rozestavěnou nemovitostí, nicméně zástavní nemovitost musí být pojištěna. Pro získání hypotéky musíte být fyzická osoba starší 18 let a být způsobilý k právním úkonům. Dále je třeba mít doložený stálý zdroj příjmů.

Mám zájem o hypotéku

Hypotéka jako investice: získejte příjem z investiční nemovitosti

27.04.2021

Hypotéka nemusí být pouze cestou, jak financovat vlastní bydlení. Uvažovali jste někdy nad pořízením tzv. investiční nemovitosti? Může pro vás být zajímavou příležitostí, jak investovat s dobrým zhodnocením a k tomu si zajistit dlouhodobý příjem z pronájmu, který může být i vyšší než splátka hypotéky.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Nová pravidla komplikují refinancování hypoték

08.12.2018

Česká národní banka pokračuje ve zpřísňování pravidel pro poskytování hypoték. Od října není pro banky stěžejní maximální výše hypotéky a příjmy, ale také poměr mezi příjmy, výší splátek a celkovým zadlužením. Nová pravidla mohou mít negativní vliv zejména na refinancování 100% hypoték.

Celá aktualita

Stát nabídl mladým půjčku na bydlení, dosud o ní požádalo 386 Čechů

11.09.2018

Program, jehož hlavním cílem je podpora snazšího získání vlastního bydlení pro mladé, vláda spustila 15. srpna. Během prvních čtrnáct dní nabídku na výhodnou půjčku na koupi, stavbu či rekonstrukci využilo 386 mladých Čechů převážně z venkova a menších měst.

Celá aktualita

Cesta k vlastnímu bydlení

mBank nabízí produkty a služby, které zákazníci nejvíce potřebují, za atraktivní ceny a zároveň pohodlným a přátelským způsobem. mBank svými přístupnými a srozumitelnými službami oslovila již více než 7 milionů zákazníků a stala se jednou z nejúspěšnějších značek finančních služeb v regionu.

Jako bonus si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění zajistí vaše závazky z hypotečního úvěru v případě neočekávaných životních situací, které mohou způsobit neschopnost úvěr splatit. Při sjednání pojištění navíc získáte slevu 0,25% z platné úrokové sazby po dobu trvání hypotéky.

Doba splatnosti může být od 12 měsíců do 40 let. Maximální doba splatnosti je limitována věkem 70 let (platí pro nejstaršího žadatele ke dni úplného splacení hypotéky)

mHypotéku Light můžete využít na tyto účely:

 • Refinancování
 • Koupě nemovitosti
 • Výstavba a rekonstrukce
 • Americká hypotéka
 • Konsolidace
 • Vypořádání a vyrovnání
 • Mám zájem o hypotéku

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 233 485 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 233 485 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.