Úspory.cz >> Moneta Money Bank

Hypotéká od Moneta Money Bank

Nastavte si hypotéku podle vašich představ Mám zájem o hypotéku

Úrok od 1,85 %

Vlastnosti hypotéky
 • Garance úrokové sazby
 • Ušijete si hypotéku na míru
 • Možnost proplacení nákladů až 3 roky zpětně
Výhody
 • Mimořádné splátky ZDARMA
 • Zajištěný odhad nemovitosti ZDARMA
 • Možnost změnit výši splátek ZDARMA
Podmínky získání
 • Fyzická osoba starší 18 let
 • Trvalý zdroj příjmu
 • Trvalé bydliště na území ČR

„S panem Čajanem jsem spokojený, budu se domlouvat na další spolupráci.“

P. Komers
Brno
19.10.2020

„Již jsme podepsali smlouvu a čekáme na vyřízení, vše proběhlo podle představ. Děkuji!.“

P. Svoboda
Praha
19.10.2020

Hypotéka od Moneta Money bank

Moneta Money bank nabízí skvělou hypotéku, kterou si vždy přizpůsobíte tak, jak potřebujete. Sami si zvolíte výši měsíčních splátek, a zda je budete chtít v průběhu čerpání úvěru měnit. Navíc s úrokem 1,85 % ročně. Hypoteční úvěr můžete čerpat až do výše 80 % zástavní hodnoty nemovitosti, zdarma vám také umožní v průběhu roku splatit 50 % výše hypotéky nebo snížit měsíční splátky. Sami si nastavte výši splátek a vytvořte si tak hypotéku podle vašich představ.

Výše hypotéky se odvíjí od tržní ceny nemovitosti. Půjčit si ovšem můžete od 300 000 Kč až do 90 % odhadní ceny nemovitosti. Úvěr můžete čerpat jednorázově nebo postupně podle účelu úvěru, nicméně čerpání musí být zahájeno do 12-ti měsíců od podpisu úvěrové smlouvy. Dobu splácení hypotéky si pak zvolíte sami od 5 do 30 let. Sazbu si lze zafixovat na dobu 1, 3, 5 a 10 let.

Neplatíte žádné zbytečné poplatky za zpracování a vedení úvěru. Veškeřé zřízení je zdarma, stejně jako zajištěný odhad nemovitosti.

Jako bonus máte garanci úrokové sazby po dobu 30 dní - Garance úrokové sazby od obdržení nabídky zpracované na základě předběžné žádosti. Navíc k hypotečnímu úvěru získáte běžný účet, kde jakkýkoliv zůstatek na vašem běžném účtě pozitivně ovlivňuje výši efektivní úrokové sazby.

Hypotéku lze účelově použít na:

Mám zájem o hypotéku

Hypotéka jako investice: získejte příjem z investiční nemovitosti

27.04.2021

Hypotéka nemusí být pouze cestou, jak financovat vlastní bydlení. Uvažovali jste někdy nad pořízením tzv. investiční nemovitosti? Může pro vás být zajímavou příležitostí, jak investovat s dobrým zhodnocením a k tomu si zajistit dlouhodobý příjem z pronájmu, který může být i vyšší než splátka hypotéky.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Nová pravidla komplikují refinancování hypoték

08.12.2018

Česká národní banka pokračuje ve zpřísňování pravidel pro poskytování hypoték. Od října není pro banky stěžejní maximální výše hypotéky a příjmy, ale také poměr mezi příjmy, výší splátek a celkovým zadlužením. Nová pravidla mohou mít negativní vliv zejména na refinancování 100% hypoték.

Celá aktualita

Stát nabídl mladým půjčku na bydlení, dosud o ní požádalo 386 Čechů

11.09.2018

Program, jehož hlavním cílem je podpora snazšího získání vlastního bydlení pro mladé, vláda spustila 15. srpna. Během prvních čtrnáct dní nabídku na výhodnou půjčku na koupi, stavbu či rekonstrukci využilo 386 mladých Čechů převážně z venkova a menších měst.

Celá aktualita

Bydlete ve svém díky Moneta Money Bank

Moneta Money bank navazuje na stabilitu a důvěryhodnost GE Money Bank a drží si svou roli opravdové, silné a jednoznačně rozpoznatelné české bankovní instituce. V rámci strategického rozhodnutí se společnost také připravuje pro vstup na burzu cenných papírů přostřednictvím nabídky akcií institucionálním investorům. V rámci banky jde o standardní formu prodeje a z pohledu klientů nedojde k žádným změnám ve fungování společnosti.

Moneta Money Bank nabízí ke svému hypotečním úvěru také možnost výhodného pojištění pro případ nenadálých životních událostí jako např. pracovní neschopnost či ztráta zaměstnání, které zajišťuje smluvní partner BNB Paribas Cardif Pojišťovna a.s.

K podání žádosti o úvěr potřebujete:

 • Dva platné doklady totožnosti
 • Aktuální výpis z běžného účtu
 • Doklad o trvalém příjmu
 • Doklady o nemovitosti
 • Doklad o účelu použití hypotéky
 • Chci získat hypotéku

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 233 485 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Ušetřete s námi
ročně více než19 900 Kč

Celkem 19 900 Kč

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

... a získejte řadu výhod.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 233 485 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.