Úspory.cz >> Hypotéka Unicredit bank

Nová hypotéka od Unicredit Bank

Pořiďte si bydlení podle vašich představ Mám zájem o hypotéku

Úrok od 2,69 % p.a.

Vlastnosti hypotéky
 • Možnost rozložení splátek až na 30 let
 • Nové úrokové sazby již od 2,69 % p.a.
 • Až do 90 % hodnoty nemovitosti
Výhody
 • Veškeré sjednání a vyřízení zdarma
 • Možnost mimořádných splátek
 • Možnost čerpání až do 12 měsíců
Podmínky získání
 • Osoba starší 18 let
 • Adekvátní zdroj příjmů
 • Zastavená nemovitost leží na území ČR

„Vstřícnost a ochota ze strany poradce byla maximální, vše nám bez problému vyřídil.“

R. Petřík
Uherský Brod
16.10.2020

„Byla jsem s panem Kmínkem na schůzce a doporučil mi zůstat tam kde jsem, protože přecházení k jinému poskytovateli by mi za to nestálo...a za to dostává maximální počet bodů.“

M. Borlová
Kovářská
16.10.2020

Hypotéka od Unicredit Bank

Unicredit Bank je jednou z nejsilnějších bank na trhu! Unicredit nyní nabízí nový hypoteční úvěr se skvělou úrokovou sazbu od 2,19 % p.a. při fixaci na 3, 5, 7 i 10 let. Půjčit si můžete min. 200 000 Kč. Maximální výše není omezena, půjčit si můžete až do 90% zástavní hodnoty nemovitosti. Veškeré splátky můžete provádět z Osobního UKonta, za které nemusíte platit ani korunu s garancí na 10 let!

Sjednejte si hypotéku s Unicredit Bank a přestěhujte se do vlastního! Hypotéku můžete vyčerpat do 12 měsíců od podpisu smlouvy. Po dobu čerpání splácíte pouze úroky z čerpané částky, až následující měsíc po vyčerpání hypotéky začnete splácet pravidelnou anuitní splátku. Hypotéku lze zajistit kupovanou nebo jinou nemovitostí na území České republiky. V případě, že kupujete družstevní byt, je nutné úvěr zajistit nemovitostí v osobním vlastnictvím.

Navíc máte možnost využít i další služby, které se vážou k hypotečnímu úvěru od Unicredit Bank.
Například možnost Mimořádných splátek jistiny zcela zdarma. V případě zájmu si lze také sjednat službu FLEXI s možností mimořádně splatit až 100% úvěru. Kromě peněz na úhradu kupní ceny můžete získat ještě peníze na cokoliv s Hypotékou TWIN.

Zřizení pojištění jako bonus

V případě nenadálých životních situací se vyplatí sjednat řadu pojištění. Hypoteční úvěr od Unicredit Bank lze doplnit například o pojištění proti schopnosti splácet nebo pojištění nemovitosti v případě, že chcete ochránit svůj byt či dům před celou řadou nepříznivých událostí.

Další možnosti pojištění:

 • Pojištění nemovitosti
 • Pojištění domácnosti
 • Pojištění odpovědnosti
 • Pojištění schopnosti splácet

Reprezentativní příklad:

Celková výše úvěru 2 000 000 Kč. Doba trvání úvěru 300 měsíců. Úroková sazba 3,09 % p. a., pevná úroková sazba na 10 let. Výše měsíční splátky 9 579 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 3,15 %. Do RPSN jsou započítány jednorázové náklady na poskytnutí úvěru 2 900 Kč, vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč a ověření podpisu 30 Kč. Celková splatná částka 2 881 147,55 Kč.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely a není návrhem na uzavření smlouvy.

Mám zájem o hypotéku

Hypotéka jako investice: získejte příjem z investiční nemovitosti

27.04.2021

Hypotéka nemusí být pouze cestou, jak financovat vlastní bydlení. Uvažovali jste někdy nad pořízením tzv. investiční nemovitosti? Může pro vás být zajímavou příležitostí, jak investovat s dobrým zhodnocením a k tomu si zajistit dlouhodobý příjem z pronájmu, který může být i vyšší než splátka hypotéky.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Nová pravidla komplikují refinancování hypoték

08.12.2018

Česká národní banka pokračuje ve zpřísňování pravidel pro poskytování hypoték. Od října není pro banky stěžejní maximální výše hypotéky a příjmy, ale také poměr mezi příjmy, výší splátek a celkovým zadlužením. Nová pravidla mohou mít negativní vliv zejména na refinancování 100% hypoték.

Celá aktualita

Stát nabídl mladým půjčku na bydlení, dosud o ní požádalo 386 Čechů

11.09.2018

Program, jehož hlavním cílem je podpora snazšího získání vlastního bydlení pro mladé, vláda spustila 15. srpna. Během prvních čtrnáct dní nabídku na výhodnou půjčku na koupi, stavbu či rekonstrukci využilo 386 mladých Čechů převážně z venkova a menších měst.

Celá aktualita

Ulehčete si život s Unicredit Bank

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem a velkých korporací. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování a rovněž se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

UniCredit Bank zahájila svoji činnost na tuzemském trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. Společnost se stala silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky, privátní a retailovou klientelu.

Hlavní výhody hypotéky od Unicredit Bank:

 • Veškeré vyřízení a sjednání hypotéky je bez poplatku
 • Půjčit si můžete až do 90 % odhadní hodnoty nemovitosti
 • Splátky je možné si rozložit až na 30 let
 • Úrokové sazby již od 2,29 % p.a.
 • Mimořádná splátka hypotéky až do výše 20 % ZDARMA
 • Chci získat hypotéku

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 233 485 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 233 485 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.