Úspory.cz >> Konsolidace půjček >> Výhodné spojení půjček od Equa bank

Spojte si půjčky u Equa bank

Snižte si splátky až o 50 % Chci spojit půjčky

Zbavte se
všech
poplatků!

Základní informace
 • Konsolidace až 600 000 Kč
 • Bez poplatků
 • Splatnost až 10 let
Výhody
 • Schválení splátky bez čekání
 • Možnost nastavit si výši splátky
 • Vše vyřídíte online
Užitečné informace
 • Sloučit můžete běžné půjčky, kreditní karty, kontokorenty, karty od splátkových společností, úvěry a leasingy na auto i účelové půjčky
Akce
K RePůjčce - konsolidaci od Equa bank ve výši alespoň 50 000 Kč dostanete jako dárek tablet Lenovo TAB 3 Essential.

Konsolidace půjček od Equa bank

Vyměňte všechny splátky za jednu a osvoboďte se od všech poplatků. S Equa bank si navíc nastavíte výši splátky tak, jak potřebujete.

RePůjčka - konsolidace od Equa bank nabízí široké možnosti a spoustu výhod. Spojit lze různé druhy úvěrů a to i od různých bankovních či nebankovních společností. Sjednotit úvěry můžete v celkové výši 600 000 Kč a splácet můžete až 10 let.

Vše lze provést bez jištění nemovitostí a ručitele. S konsolidací od Equa bank máte možnost získat finanční prostředky navíc a vyřídit si výhodnou půjčku pro stabilizování vaší finanční situace. Žádost lze vyřídit online a to snadno během pár minut. O schválení se dozvíte ihned, bez čekání.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 639 046 domácností!

Chci spojit půjčky online

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Konsolidace půjček s Equa bank

Sjednocení úvěrů nebylo nikdy tak jednoduché jako teď! S Equa bank se nemusíte obávat žádného složitého papírování a čekání na výsledek. Nečeká vás nekonečné obíhání původních bank a hledání starých smluv nebo potvrzení o přijmu. Vyplňte žádost online a vše vyřídíte během pár minut. O schválení se dozvíte ihned bez čekání!

Jednoduše a bez papírů:

 • Připravte si doklad totožnosti
 • Připravte si smlouvu k jedné z původních půjček
 • Vyplňte online žádost
 • O schválení se dozvíte ihned

Převedení hlavní půjčky za vás vyřeší Equa bank. Splacení a ukončení ostatních závazků vám připraví. Vše vyřešíte velice rychle a efektivně.

Veškeré nastavení konsolidace jako je datum nebo výše splátek, si můžete nastavit dle svého uvážení a to za pár minut ve vašem internetovém bankovnictví. Termín platby je možné změnit kdykoliv a to zdarma.

Konsolidací od Equa bank se navíc zbavíte všech poplatků! Již samotná konsolidace je zdarma.

Co je zdarma?

 • Žádost o konsolidaci i půjčku
 • Vedení půjčky i běžného účtu
 • Výběry ze všech bankomatů v ČR
 • Změny výše i termínu splátek
 • Předčasné splacení

RePůjčka - konsolidace bez problémů sloučí různé druhy úvěrů do jednoho. Nezáleží ani na společnosti u které jsou úvěry uzavřené. Úvěry můžete mít u kterékoliv bankovní i nebankovní instituce.

Co můžete konsolidovat?

 • Běžné půjčky
 • Kreditní karty
 • Kontokorenty
 • Karty od splátkových společností
 • Úvěry a leasingy na auto
 • Účelové půjčky
Chci spojit půjčky online

• Peníze budou k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy..

• Při řádném splácení bude každý rok snižována úroková sazba o 1 %.

• Výši splátky si můžete zvolit dle svých potřeb a dobu splácení rozložit až na 96 měsíců.

• Neplatíte poplatky za poskytnutí úvěru, ani za vedení úvěrového účtu.

• Současně se snížením úrokové sazby vám bude banka snižovat i splátku.

• Sami si zvolíte datum splátky.

• Pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně se můžete pojistit.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 639 046 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte online žádost.
 • O schválení se dozvíte ihned
 • Vše je vyřešeno během chvíle

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.