Úspory.cz >> Havarijní pojištění >> Pojišťovny nabízí superlevné havarijní pojištění k povinnému ručení
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Pojišťovny nabízí superlevné havarijní pojištění k povinnému ručení

29.01.2018 Havarijní pojištění Zatímco povinné ručení je dané zákonem, havarijní pojištění si řidiči sjednat mohou, ale také nemusí. V České republice jej má uzavřena zhruba třetina vlastníků motorových vozidel. Zbývajícím dvou třetinám se nelíbí buď vysoké pojistné, nebo vlastní starší auto.

Pojišťovny jsou si toho vědomi, a tak přichází se zajímavými novinkami. Levné havarijní pojištění určené pro starší vozy nabízí jako připojištění k povinnému ručení. Pojišťovna Kooperativa uvedla nový produkt Totálka za 100 korun měsíčně. Sjednat si jej mohou řidiči k povinnému ručení u aut, která jsou stará 8 až 15 let.

Podobný produkt nabízí pojišťovna Allianz pod názvem Minirisk, který kryje rizika odcizení, živelných událostí a střetu se zvěří. Také Česká podnikatelská pojišťovna má ve své nabídce extra připojištění Klika. To je určeno pro menší škody.

Nepřeplácíte povinné ručení?
Porovnejte si ceny v naší kalkulačce.

Srovnat ceny povinného ručení

Pojištění pro rodiny s dětmi i pro nadšence moderních technologií

Na trhu s povinným ručením a havarijním pojištěním vládne silná konkurence. Pojišťovny se proto snaží potencionální klienty nalákat na různé výhody, bonusy, slevy a zajímavější nabídky. Pojďme se podívat na jednotlivé pojišťovny a jejich novinky, který se týkají povinného ručení i havarijního pojištění.

Pojišťovna Allianz stanovuje cenu pojištění podle počtu najetých kilometrů. To platí jak pro povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Levnější povinné ručení mají rodiny s dětmi. Více naopak zaplatí ti, kteří pojistné neuhradí včas.

Pojišťovna AXA svým klientům nabízí mobilní aplikaci, která hodnotí styl jízdy řidiče.

Česká pojišťovna nabídla pojištění poruchy pro starší vozidla.

Česká podnikatelská pojišťovna představila nový produkt Klídek, které kryje riziko odcizení staršího vozidla. Pojistné začíná na 300 korunách měsíčně.

Pojišťovna ČSOB nabízí garanci vyplacení pořizovací ceny auta po dobu 5 let v případě havarijního pojištění. Řidiči si rovněž mohou sjednat připojištění úrazu s doživotní rentou.

Pojišťovna Direct uvedla novou mobilní aplikaci Nafoť to a jeď. Havarijní pojištění lze uzavřít na dálku a není požadovaná prohlídka technikem.

Pojišťovna Generali k sobě láká mladé řidiče. Pokud prokáží 24 bezeškodných měsíců, získají 50% slevu na povinném ručení.

Hasičská vzájemná pojišťovna zdražuje řidičům, kteří zavinili 3 a více nehod.

Pojišťovna Kooperativa představila nový produkt v podobě superlevného havarijního pojištění Totálka pro starší vozy jen za 100 korun měsíčně.

Pojišťovna VZP v roce 2017 vstoupila na trh s povinným ručení.

První klubová pojišťovna nabízí levnější pojistné řidičům, kteří ročně najezdí méně než 5 000 kilometrů. Řidičům s bezeškodním průběhem vrátí část pojistného.

Pojišťovna Slavia představila v rámci povinného ručení balíček Jubileum zahrnující nadstandardní služby a pojistné garantované na dobu 3 let.

Pojišťovna UNIQA potěší milovníky techniky, kteří si mohou pořídit telematickou jednotku SafeLine. Ta dokáže zpětně analyzovat jízdu a při nehodě vyšle na místo nehody záchranné jednotky.

Štítky: havarijní pojištění | pojištění | pojišťovny | povinné ručení |

Hodnocení článku:

Podobné články

Končící STK už si řidiči nemusí pamatovat. Registr vozidel je včas upozorní

14.05.2019

Od letošního dubna se čeští motoristé nemohou vymlouvat na to, že zapomněli na datum vypršení platnosti STK. Od začátku dubna registr vozidel řidičům zasílá upozornění na končící STK a prostřednictvím zprávy do datové schránky dva měsíce před.

Celá aktualita

Pojištění vozidel v roce 2019: Vyšší pojistné, širší rozsah i rychlejší vyřízení škod

08.04.2019

První čtvrtletí máme za sebou a můžeme zhodnotit nové trendy v oblasti pojištění vozidel. Nejedná se pouze o zdražení povinného ručení, pojišťovny více využívají moderní technologie. Například takové vyřízení pojistné události by mohlo probíhat mnohem rychleji.

Celá aktualita

Přestane být havarijní pojištění důležité?

18.05.2018

Ještě nedávno komplexní pojištění vozidel představovalo povinné ručení společně s havarijním pojištěním. To pomalu přestává platit. Povinné ručení se mění a zahrnuje stále více služeb, které původně spadaly pod havarijní pojištění. Je možné už dnes havarijní pojištění nahradit rozšířením povinného ručení?

Celá aktualita

Nepodceňujte přezutí na zimní pneumatiky

06.11.2017

Od 1. listopadu do 31. března platí v České republice zákonná povinnost přezutí vozidla na zimní pneumatiky, pokud se na silnicích nachází souvislá vrstva sněhu, led, námraza nebo lze výskyt sněhu a ledu v průběhu jízdy předpokládat s ohledem na aktuální povětrnostní podmínky. Používání zimních pneumatik v zimě má své oprávnění. Jsou mnohem lépe přizpůsobené zimním podmínkám a jízda je výrazně bezpečnější. Jak jste na tom vy? Už máte přezuto?

Celá aktualita

Řidiči pozor! Na podzim roste riziko srážky se zvěří

30.10.2017

Každý podzim pojišťovny evidují vyšší počet pojistných událostí způsobených srážek se zvířaty. Důvodem jsou kratší dny a horší viditelnost. Na silnicích se v těchto dnech pohybuje stále více zvířat. Zejména v brzkých ranních hodinách a navečer by řidiči měli dávat větší pozor. Nejnebezpečnější jsou velká zvířata jako například divočáci.

Celá aktualita

Kvalitní zabezpečení sníží riziko krádeže auta

16.08.2017

Riziko krádeže auta není zanedbatelné a určitě se vyplatí mít vedle povinného ručení sjednané dobré havarijní pojištění, které případnou krádež pokryje po finanční stránce. Pokud však chcete snížit riziko, že vám auto ukradnou, využijte některý z mnoha systémů chránících vozidlo před nenechavýma rukama zlodějů. Ne každý systém však zloděje dokáže odradit.

Celá aktualita

Bezpečně na cestách: Krátkodobé havarijní pojištění na prázdniny

22.05.2017

Havarijní pojištění je obvyklé u nových a dražších vozidel. Je to logické. Havarijní pojištění je sice praktické a vyplatí se, když dojde k problému. Je však také relativně drahé, a proto je mnozí řidiči příliš neřeší. Na cestách po zahraničí bychom se však měli chránit lépe. Hodit se může krátkodobé havarijní pojištění.

Celá aktualita

Pojištění GAP: Víte, o co se jedná?

30.03.2017

Většina motoristů má o pojištění vozidel alespoň základní povědomí. Zákonem dané je povinné ručení a dobrovolné je havarijní pojištění. K tomu si řidiči mohou sjednat řadu připojištění. Méně už je známé pojištění GAP. Možná proto, že je primárně určeno pro nová vozidla.

Celá aktualita
Všechny aktuality