Úspory.cz >> Acema - nebankovní osobní půjčka
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Flexibilní ACEMA půjčky

Jednoduché půjčky bez papírování Chci získat půjčku online
Základní informace
 • 100 000 - 50 000 000 Kč
 • Splatnost od 1 roku do 20 let
 • Úrok od 8,69 % p.a.
Výhody
 • Možnost odkladu až 12 splátek
 • Možnost využití mimořádných splátek
 • Předběžné schválení půjčky během několika minut
Užitečné informace
 • Smlouvu s vámi projde profesionální poradce a vysvětlí vám vše potřebné
 • ACEMA je vítěz testu úvěrových firem zpravodajského portálu iDnes.cz
 • Na trhu s úvěry od roku 2000

ACEMA Credit – jednoduše až 50 000 000 Kč na cokoliv

Na jedné straně máme lidi, kteří si potřebují půjčit pouze pár tisíc korun. Na straně druhé se najdou podnikatelé, živnostníci nebo běžní spotřebitelé, kteří hledají půjčku o pár milionů vyšší. Chtějí si například koupit vlastní byt či dům, pustit se do rekonstrukce starého bytu po prarodičích nebo zafinancovat vlastní podnikání. Nepůjčí-li jim banka, obrátit se mohou na nebankovní společnost ACEMA Credit.

ACEMA Credit nabízí dlouhodobé půjčky na cokoliv až do výše 50 000 000 Kč. O půjčku od ACEMA Credit si mohou zažádat podnikatelé, živnostníci i spotřebitelé. Výhodou je nízký úrok, rychlé vyřízení a žádné nahlížení do registrů.

Základní informace o ACEMA Credit půjčkách:

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Výše půjčky: 100 000 až 50 000 000 Kč
 • Úroková sazba: od 8,69 % p.a.
 • Doba splatnosti: 1 rok až 20 let
 • Způsob vyplacení: na bankovní účet
 • Nahlížení do registrů: ne
 • Možnost předčasného splacení: ano
  Chci půjčku

Samozřejmě si ACEMA Credit každého žadatele prověří. Nařizuje to novela zákona o spotřebitelském úvěru. Získané informace však hodnotí individuálně, ne tak přísně jako banka, které stačí jeden drobný prohřešek v minulosti a žádost o půjčku smete ze stolu. Problémy mohou mít žadatelé, jejichž příjem je velmi nízky nebo mají opravdu špatnou platební historii.

ACEMA Credit – typy nabízených půjček

Půjčky pro podnikatele

Úvěr s ručením – Business

Tento úvěr je určený pro klienty s nemovitým nebo movitým majetkem. Půjčit si můžete až 50 000 000 Kč s nízkým úrokem již od 8,69 % p.a. Při podpisu smlouvy můžete získat zálohu až 1 000 000 Kč. Další výhodou je možnost sezónního splácení, což ocenní především ti, kteří jsou při svém podnikání závislí na ročním období. V případě potřeby lze slátky zcela odložit až o 3 měsíce.

 

Úvěr bez ručení – Business Invest

Úvěr ideální pro klienty, kteří nemají majetek k ručení. Určen je živnostníkům a firmám, kteří mají roční obrat přesahující 1 000 000 Kč. Peníze získáte již do 24 hodin a použít je můžete na cokoliv. Podmínky úvěru vám ACEMA Credit nastaví individuálně. Délku splatnosti si volíte dle svého uvážení. Stejně tak si sami vyberet výši splátek.

 

Zpětný leasing

Zpětný leasing je vhodný pro klienty s vysokými závazky, které nemohou řešit standardním úvěrem. Při podpisu smlouvy získáte zálohu až 750 000 Kč. ACEMA Credit u tohoto úvěru poskytuje právní služby a ocenění nemovitosti zdarma.

   

Půjčky pro spotřebitele

Půjčka na cokoliv / konsolidace

Pokud potřebujete rychlou půjčku s nízkým úrokem a máte nemovitost vhodnou k zajištění, je pro vás tento úvěr ideální. K výhodám úvěru patří ocenění nemovitosti zdarma, záruka nízkých splátek, možnost využít peníze na cokoliv nebo rozložení splácení až na 20 let. Půjčit si můžete až 8 000 000 Kč.

 

Nemovitost bez dluhu

Potřebujete vyplatit dluhy nebo ochránit nemovitost před věřiteli, ale banka se k vám obrátila zády? U ACEMA Credit jste správně. Díky rychlému úvěru Nemovitost bez dluhu získáte zálohu při podpisu smlouvy ve výši až 750 000 Kč, právní služby a ocenění nemovitosti zdarma. Společnost nenahlíží do registrů. Celý proces je pak snadnější a rychlejší než v bance.

 

Americká hypotéka

Půjčka bez pravidelných měsíčních splátek – celou částku splatíte až na samém konci. Ideální úvěr pro klienty, kteří mohou splatit půjčku například prodejem nemovitosti. Peníze můžete použít na cokoliv. Ocenění nemovitosti získáte zdarma a navíc zůstanete vlastníkem své nemovitosti. I tento úvěr je rychlejší a výhodnější než v bance.

Chci půjčku

ACEMA Credit půjčky – výhody a nevýhody

Jako každá půjčka i ta od ACEMA Credit má nejen výhody, ale také nevýhody. U půjček vyžadující zástavu největší riziko představuje ztráta nemovitosti v případě nesplácení půjčky. Než svou nemovitost (případně nemovitost rodičů apod.) použijete tímto způsobem, měli byste si býti jistí, že jste schopni půjčku splácet.

Výhody ACEMA Credit půjček:

 • výše úvěru až 50 000 000 Kč
 • úroková sazba již od 8,69 % p.a.
 • rozložení splátek až na 20 let
 • sjednání online nebo telefonicky
 • půjčka bez registru
 • půjčka bez doložení příjmu
 • překážkou není ani exekuce
 

Nevýhody ACEMA Credit půjček:

 • menší šance na schválení žádosti
 • vysoké poplatky za některé služby
 • poplatek za poskytnutí půjčky (po podpisu smlouvy)
  Chci půjčku

ACEMA Credit půjčky – průběh žádosti a splácení

O půjčku můžete jednoduše zažádat online. Na stránkách si jednoduše vypočítáte orientační nabídku. Pokud se vám zalíbí, vyplníte žádost. Nechcete-li žádost vyplňovat, můžete zavolat na klientskou linku a žádost vyřídit po telefonu.

K vyřízení žádosti, ať už online nebo telefonicky, budete potřebovat dva platné doklady totožnosti (např. občanský průkaz a cestovní pas nebo řidičský průkaz) a výpis z katastru dokládající, že je nemovitost opravdu vaším majetkem. Není nutné dokládat příjem a překážkou není ani negativní záznam v registru.

Základní podmínky pro získání ACEMA Credit půjčky:

 • Věk nejméně 18 let
 • České občanství
 • Dva doklady totožnosti
 

Maximálně do dvou dnů od odeslání žádosti vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který s vámi probere další postup. Je-li žádost o půjčku schválená, čeká vás podpis smlouvy o půjčku a převod peněz na váš bankovní účet.

V případě potíží se splácení ihned kontaktujte poskytovatele a najděte řešení vyhovující oběma stranám. Nikdy nečekejte na upomínky a sankce za nesplácení.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 500 000 Kč, úroková sazba 13 % p.a., počet splátek 120, 119 x výše splátky 7 820 Kč + poslední splátka 7 709,09 Kč. Celkově splatná částka spotřebitelem 981 289,99 Kč. RPSN činí 17,8808 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 3 000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40 000 Kč (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457 000 Kč.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 340 687 domácností!

Chci půjčku

9 užitečných tipů, jak zvládat potíže se splácením půjček

17.03.2023

V lepších časech jste si vzali více úvěrů, než dokážete splácet? Je-li toto právě váš případ, nestrkejte hlavu do písku, ani nečekejte na zázrak shůry. Snažte se najít řešení dříve, než bude pozdě.

Celá aktualita

7 nejčastějších chyb, kterých se lidé dopouštějí při splácení běžné půjčky

15.12.2022

Jako jediný problém se při splácení úvěru může jevit pouze nedostatek peněz na účtu. Kdepak. Potíže mohou nastat už při samotném splácení, stačí se dopustit jedné z níže popsaných chyb. Na co byste měli dávat pozor, aby vás půjčka nevyšla ještě dráž?

Celá aktualita

Konsolidace rychle a bezpečně vyřeší nesnáze při nesplácení půjček

19.11.2022

O půjčkách se často říká, že mohou být dobrým sluhou, ale zlým pánem. Druhý případ znají ti, kteří si s vidinou lepší budoucnosti vzali více půjček než jsou schopni splácet. Konsolidace představuje způsob, jak se těchto potíží zbavit, předejít finanční krizi či dokonce osobnímu bankrotu.

Celá aktualita

Jak získat peníze na nenadálé výdaje: Rychle, ale bezpečně

19.10.2022

Nepříjemné životní situace zásadně přichází ve chvílích, kdy na ně nejste připraveni. Menší tragédii pro rodinný rozpočet může představovat i rozbitý spotřebič, porouchaný vůz i nedoplatek za energie.

Celá aktualita

Acema Credit půjčka - časté dotazy

Kolik si mohou půjčit?

U ACEMA Credit si můžete půjčit až 50 000 000 Kč.

Kde a jak mám o půjčku požádat?

Nemusíte nikam jezdit. Na internetu vyplníte jednoduchý formulář a ozve se vám obchodní zástupce, který s vámi vyřeší všechny detaily.

Jako nemovitost mohu použít k zajištění?

Ideální je vlastní nemovitost. Použijete-li nemovitost někoho jiného, musíte mít souhlas a doklady potvrzující vlastníka nemovitosti.

Jaké doklady potřebuji k vyřízení půjčky?

Připravte si dva platné doklady totožnosti a výpis z katastru.

Je mimořádná splátka nebo předčasné splacení celé půjčky zdarma?

U mimořádné splátky lze využít službu Moje extra splátka. Každý 13. měsíc splácení lze zaplatit až 25 % z jistiny bez poplatku. U předčasného splacení záleží na uzavřené smlouvě.

Chci získat půjčku online

• Vyřízení probíhá rychle, s minimem papírování

• Sjednání online přes náš formulář

• Půjčka se zástavou nemovitosti

• Vyřeší i vaše exekuce a zástavy

• Vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba

• Vitacredit je renomovaný český poskytovatel nebankovních úvěrů

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 340 687 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Vyčkáte, až vás zkontaktuje zástupce ACEMA Credit
 • Po schválení vám bude půjčka vyplacena

Registrace ČNB

Jsme registrováni jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů Zjistěte více

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 340 687 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.