Úspory.cz >> Cool Credit půjčka online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Cool Credit vám půjčí až 20 000 Kč

Vyřízení po internetu do 10 minut Chci získat půjčku online

Peníze do
10 minut

Základní informace
  • 1 000 Kč – 20 000 Kč
  • Splatnost 5 až 30 dní
Výhody
  • První půjčka až 10 000 Kč
  • Na cokoliv a bez ručitele
Užitečné informace
  • Vyřízeno za 10 minut
  • Možnost prodloužení půjčky o 7, 14 nebo 30 dní

Jednoduchá půjčka s Cool Credit

Půjčte si u Cool Credit a peníze můžete mít do 10 minut od schválení.

Nebankovní půjčka COOL CREDIT poskytuje rychlé půjčky před výplatou až na dobu 30 dní. Je možné si zažádat o částku od 1 000 až po 20 000 Kč. První půjčka je ale možná pouze do 10 000 Kč. Díky bankovním účtům u 8 největších českých bank, vám půjčí již do 10 minut od schválení. Jedná se tak o jednu z nejrychlejíšch půjček na trhu.

COOL CREDIT navíc půjčuje bez nutnosti mít ručitele či jakékoliv hmotné zástavy. Půjčku lze splatit předem bez poplatků a nebo ji lze prodloužit o 7, 14 nebo 30 dní.

Chci získat půjčku online


Příklady – půjčka Cool Credit
Výše půjčky Splatnost Poplatek RPSN Celkem
1 000 Kč 14 dní 250 Kč 33 519 % 1 250 Kč
2 000 Kč 30 dní 650 Kč 2 969 % 2 650 Kč
3 000 Kč 10 dní 450 Kč 16 324 % 3 450 Kč
3 500 Kč 20 dní 875 Kč 5 770 % 4 375 Kč

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 340 687 domácností!

Chci získat půjčku online

9 užitečných tipů, jak zvládat potíže se splácením půjček

17.03.2023

V lepších časech jste si vzali více úvěrů, než dokážete splácet? Je-li toto právě váš případ, nestrkejte hlavu do písku, ani nečekejte na zázrak shůry. Snažte se najít řešení dříve, než bude pozdě.

Celá aktualita

7 nejčastějších chyb, kterých se lidé dopouštějí při splácení běžné půjčky

15.12.2022

Jako jediný problém se při splácení úvěru může jevit pouze nedostatek peněz na účtu. Kdepak. Potíže mohou nastat už při samotném splácení, stačí se dopustit jedné z níže popsaných chyb. Na co byste měli dávat pozor, aby vás půjčka nevyšla ještě dráž?

Celá aktualita

Konsolidace rychle a bezpečně vyřeší nesnáze při nesplácení půjček

19.11.2022

O půjčkách se často říká, že mohou být dobrým sluhou, ale zlým pánem. Druhý případ znají ti, kteří si s vidinou lepší budoucnosti vzali více půjček než jsou schopni splácet. Konsolidace představuje způsob, jak se těchto potíží zbavit, předejít finanční krizi či dokonce osobnímu bankrotu.

Celá aktualita

Jak získat peníze na nenadálé výdaje: Rychle, ale bezpečně

19.10.2022

Nepříjemné životní situace zásadně přichází ve chvílích, kdy na ně nejste připraveni. Menší tragédii pro rodinný rozpočet může představovat i rozbitý spotřebič, porouchaný vůz i nedoplatek za energie.

Celá aktualita

Rychlá půjčka Cool Credit

Česká společnost COOL CREDIT, s.r.o. vstoupila na trh s nebankovními půjčkami na podzim roku 2013. Od této doby se zařadila po bok dalších finančních společností, které poskytují na českém trhu krátkodobé nebankovní půjčky. S půjčkou Cool Credit si mohou čeští zákazníci půjčit 1 000 až 20 000 Kč s dobou splatnosti na 5 až 30 dní.

Profesionalita, rychlost a férovost

To jsou hlavní tři hesla, kterými si půjčka Cool Credit řídí při každém uzavíraném obchodu. Zákazník a jeho potřeby stojí vždy na prvním místě. Cílem společnosti a potažmo půjčky Cool Credit je zajištění zákazníkovi spokojenosti rychle a především za předem daných, srozumitelných a férových podmínek.

Reprezentativní příklad

Půjčka 1 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0 % ročně, poplatek za poskytnutí půjčky 325 Kč, RPSN 2 969 %, výše splátky 1 325 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 1 325 Kč. Tento příklad platí pouze pro produkty bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splacení.

Chci získat půjčku online

• Rychlé podání žádosti – prostřednictvím SMS zprávy, vyplněním online formuláře

• Pevně stanovené poplatky – dle výše půjčky a zvolené lhůtě splatnosti

• Možnost volby lhůty splatnosti

• Půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků

• Bez ručitele

• Možnost předčasného splacení

• Není třeba posílat ověřovací poplatek 1 Kč předem na účet


AKCE: První rychlá půjčka pro nové zákazníky zdarma!

- Využijte půjčky před výplatou

- Vždy má pevně stanovený poplatek za zprostředkování půjčky (žádné počítání úroků, RPSN) a dobu splatnosti 7 – 45 dní

- Vyřízení i veškerá další komunikace probíhá prostřednictvím SMS nebo telefonicky

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 340 687 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte jednoduchý formulář
  • Počkáte na schválení půjčky
  • Vyplacení půjčky do 10 minut

Registrace ČNB

Jsme registrováni jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů Zjistěte více

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 340 687 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.