Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Cool Credit půjčka

Cool Credit Vám půjčí až 10 000 Kč

Vyřízení po internetu do 10 minut Chci získat půjčku online

Peníze do
10 minut

Základní informace
  • 500 Kč – 15 000 Kč
  • Splatnost 1 až 30 dní
Výhody
  • První půjčka až 7 000 Kč
  • Na cokoliv a bez ručitele
Užitečné informace
  • Vyřízeno za 10 minut
  • Možnost prodloužení půjčky o 7, 14 nebo 30 dní.

„Potřeboval jsem půjčit pár tisíc. Nechtěl jsem se ale zaplést s lichváři. Porovnal jsem si půjčky na Úsporách a zvolil jsem si Cool Credit. Byla to dobrá volba. Všem doporučuji!“

Martin Ř.
Benátky nad Jizerou
4.5.2016

„Na Úspory.cz již chodím pravidelně. Rozhodla jsem se zde najít i půjčku, když jsem potřebvala peníze k výplatě navíc. Cool Credit byl ve srovnání dobrou volnou. Peníze jsem měla rychle a vše bylo férové. “

Jana P.
Dobřany
22.4.2016

Jednoduchá půjčka s Cool Credit

Půjčte si u Cool Credit a peníze můžete mít do 10 minut od schválení.

Nebankovní půjčka COOL CREDIT poskytuje rychlé půjčky před výplatou až na dobu 30 dní. Je možné si zažádat o částku od 1000 až po 15 000 Kč. První půjčka je ale možná pouze do 7 000 Kč. Díky bankovním účtům u 8 největších českých bank, Vám půjčí již do 10 minut od schválení. Jedná se tak o jednu z nejrychlejíšch půjček na trhu.

COOL CREDIT navíc půjčuje bez nutnosti mít ručitele či jakékoliv hmotné zástavy. Půjčku lze splatit předem bez poplatků a nebo ji lze prodloužit o 7, 14 nebo 30 dní.

Chci získat půjčku online


Příklady – půjčka Cool Credit
Výše půjčky Splatnost Poplatek RPSN Celkem
1 000 Kč 14 dní 195 Kč 10301 % 1 195 Kč
2 000 Kč 30 dní 490 Kč 1338 % 2 490 Kč
3 000 Kč 10 dní 465 Kč 19142 % 3 465 Kč
3 500 Kč 20 dní 748 Kč 3329 % 4 248 Kč

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 627 070 domácností!

Chci získat půjčku online

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Rychlá půjčka Cool Credit

Česká společnost COOL CREDIT, s.r.o. vstoupila na trh s nebankovními půjčkami na podzim roku 2013. Od této doby se zařadila po bok dalších finančních společností, které poskytují na českém trhu krátkodobé nebankovní půjčky. S půjčkou Cool Credit si mohou čeští zákazníci půjčit 1 000 až 15 000 korun s dobou splatnosti na 1 až 30 dní.

Profesionalita, rychlost a férovost

To jsou hlavní tři hesla, kterými si půjčka Cool Credit řídí při každém uzavíraném obchodu. Zákazník a jeho potřeby stojí vždy na prvním místě. Cílem společnosti a potažmo půjčky Cool Credit je zajištění zákazníkovi spokojenosti rychle a především za předem daných, srozumitelných a férových podmínek.

Chci získat půjčku online

• Rychlé podání žádosti – prostřednictvím SMS zprávy, vyplněním online formuláře

• Pevně stanovené poplatky – dle výše půjčky a zvolené lhůtě splatnosti

• Možnost volby lhůty splatnosti

• Půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků

• Bez ručitele

• Možnost předčasného splacení

• Není třeba posílat ověřovací poplatek 1 Kč předem na účet


AKCE: První rychlá půjčka pro nové zákazníky zdarma!

- Využijte půjčky před výplatou

- Vždy má pevně stanovený poplatek za zprostředkování půjčky (žádné počítání úroků, RPSN) a dobu splatnosti 7 – 45 dní

- Vyřízení i veškerá další komunikace probíhá prostřednictvím SMS nebo telefonicky

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 627 070 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte jednoduchý formulář
  • Počkáte na schválení půjčky
  • Vyplacení půjčky do 10 minut

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.