Úspory.cz >> Rychlá půjčka Crediton

Půjčte si peníze od CreditON ...

... a v případě obtíží využijte prodlouženého splácení! Chci získat půjčku online

s možností prodloužení splácení

Základní informace
 • Poprvé až 8 000 Kč, dále až 20 000 Kč
 • Splatnost 1 až 30 dnů
 • Pouze fixní poplatek
Výhody
 • Vyřízení online nebo přes SMS
 • Nepotřebujete ručitele
 • Možnost prodloužení splácení
Užitečné informace
 • Půjčka na cokoliv
 • Kontrola splácení
 • Žádné skryté poplatky

„Vyřídil jsem si půjčku přes SMS. Může to být ještě jednodušší?“

Patrik Z.
Česká lípa
15.8.2014

„Od CreditON si půjčuji, když mi nevyjdou peníze do výplaty. Je to rychlé a spolehlivé řešení situace.“

Michal Ř.
Újezd u Brna
1.9.2014

CreditOn půjčka online

Půjčte si od CreditOn a využijte možnosti prodlouženého splácení

Půjčka CreditOn je výhodná půjčka, která Vám pomůže rychle vyřešit všechny nečekané výdaje. Za předem daný fixní poplatek si můžete půjčit napoprvé až 8 000 Kč, později pak až 20 000 Kč. Půjčka CreditOn je transparentní a neobsahuje žádné další skryté poplatky.

Chci získat půjčku online


Příklady půjček CreditON
Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
500 Kč 30 dní 300 Kč 800 Kč
1 000 Kč 30 dní 330 Kč 1 330 Kč
1 500 Kč 30 dní 430 Kč 1 830 Kč
2 000 Kč 30 dní 549 Kč 2 549 Kč
2 500 Kč 30 dní 664 Kč 3 164 Kč
3 000 Kč 30 dní 779 Kč 3 779 Kč
3 500 Kč 30 dní 898 Kč 4 398 Kč
4 000 Kč 30 dní 1 020 Kč 5 020 Kč

Další informace

 • U půjčky CreditOn neplatíte žádné úroky, pouze poplatek 8,97-89,4 % z půjčené částky podle výše půjčky a doby splatnosti. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která činí 1485-1000000 %.
 • Prodloužení splatnosti je možné za poplatek. Půjčka není automaticky prodlužována, pokud o prodloužení nezažádáte.
 • V případě nesplacení půjčky Vám v prvních třech týdnech po splatnosti bude připočtena smluvní pokuta ve výši 3 000 Kč. Poplatek za každou SMS upomínku je 50 Kč, 30 Kč za e-mailovou upomínku, 100 Kč za telefonickou upomínku a 500 Kč za každý odeslaný dopis.
 • Při nesplacení bývá půjčka postoupena inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní váš scoring. Pokud máte problém se splacením půjčky, spojte se s zákaznickým centrem společnosti CreditOn. Předejdete tak zbytečným starostem.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 117 617 domácností!

Chci získat půjčku online

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

08.05.2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18.04.2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Politici navrhují zastropovat maximální výši úrokových sazeb u spotřebitelských půjček

03.04.2019

Podle politiků KSČM a SPD je to způsob, jak přistřihnout křidélka úvěrovým firmám těžících z nemorálně vysokých úroků. Negativním důsledkem stanovení maximální výše úroku u půjček však může být vymýcení populárních krátkodobých úvěrů, tzv. mikropůjček. Finanční specialisté poukazují na to, že jde o protispotřebitelský krok.

Celá aktualita

CreditOn - kalkulačka

S nebankovní půjčkou CreditOn můžete snadno, rychle a bez úroku získat napopré až 8 000 korun na cokoliv se splatností až 30 dnů. Dobu splatnosti si můžete prodloužit až o 40 dnů za velmi výhodných podmínek. Půjčka je bezúročná a bez skrytých poplatků - zaplatíte pouze předem daný fixní poplatek, který se odvíjí od výše půjčky a doby splatnosti. Půjčku vyřídíte snadno online nebo přes SMS během půlhodiny, nepotřebujete k ní ručitele a potřebné finance budete mít na svém účtu pár minut po schválení.

Více o rychlé půjčce CreditOn

CreditOn je rychlá půjčka, která vyřeší všechny nečekané finanční potřeby. S půjčkou CreditOn si můžete půjčit naporpvé až 8 000 Kč online nebo prostřednictvím SMS zprávy. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a peníze budete mít na svém účtu několik minut poté, co je žádost o půjčku schválena.

Abyste mohli o půjčku CreditOn zažádat, musíte se zaregistrovat, čímž si vytvoříte účet, který můžete využívat opakovaně. Ihned po registraci můžete zažádat o svou první půjčku. Schválení půjčky probíhá obratem, nejpozději do 30 minut obdržíte SMS zprávu o tom, zda byla žádost o půjčku schválena.

Za CreditOn půjčku neplatíte žádný úrok, jen pevně stanovený poplatek za půjčku 8,97-89,4 % z půjčené částky v závislosti na výši půjčky a době splatnosti, který jasně vidíte při vyplňování formuláře. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která činí 1485-1000000 %.

Nemůžete-li splatit půjčku včas, stačí zažádat o prodloužení půjčky a můžete si prodloužit termín splatnosti o 1-40 dní za výhodný poplatek 8,97-89,4 % z půjčené částky. Díky tomu nemusíte hned splatit celou částku a získáte více času ke splácení. Půjčka není automaticky prodloužena, pokud o prodloužení nepožádáte.

V případě nesplacení půjčky Vám bude připočtena smluvní pokuta ve výši 3 000 Kč. Poplatek za každou SMS upomínku je 50 Kč, 30 Kč za e-mailovou upomínku, 100 Kč za telefonickou upomínku a 500 Kč za každý odeslaný dopis. V případě neuhrazení půjčky předává CreditOn dluh inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní vaši platební historii. Pokud máte problém se splacením půjčky, spojte se s naším zákaznickým centrem. Předejdete tak zbytečným starostem a ještě většímu dluhu. Půjčka splňuje všechny příslušné zákony České republiky, je transparentní a poctivá.

Chci získat půjčku online

• Peníze můžete mít na účtu ještě dnes

• Bez ručitele nebo zastavení nemovitosti

• I bez dokládání příjmů

• Flexibilní datum a výše zápůjčky


AKCE: první půjčka ZDARMA

- Pokud Vaši první půjčku splatíte včas, nebude Vám účtován žádný úrok ani poplatek.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 117 617 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte jednoduchý formulář
 • Schválení prostřednictvím SMS nebo telefonicky
 • Okamžité vyplacení půjčky

Licence ČNB

Jsme licencovaný zprostředkovatel spotřebitelkých úvěrů Zjistěte více.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 117 617 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

COVID-19