Úspory.cz >> Rychlá půjčka Crediton
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Půjčte si peníze od CreditOn ...

... a v případě obtíží využijte prodlouženého splácení! Chci získat půjčku online

s možností prodloužení splácení

Základní informace
 • 20 000 Kč na cokoliv!
 • Splatnost 2 až 12 měsíců
 • Pouze fixní poplatek
Výhody
 • Vyřízení online nebo přes SMS
 • Nepotřebujete ručitele
 • Možnost prodloužení splácení
Užitečné informace
 • Půjčka na cokoliv
 • Kontrola splácení
 • Žádné skryté poplatky

CreditOn půjčka online

Půjčte si od CreditOn a využijte možnosti prodlouženého splácení

Půjčka CreditOn je výhodná půjčka, která vám pomůže rychle vyřešit všechny nečekané výdaje. Za předem daný fixní poplatek si můžete půjčit až 20 000 Kč. Půjčka CreditOn je transparentní a neobsahuje žádné další skryté poplatky.

Chci získat půjčku online


Příklady půjček CreditON
Výše půjčky První splátka za Splátka Celkem
2 000 Kč 7 dní 184,10 Kč 2 184,10 Kč
3 000 Kč 7 dní 276,16 Kč 3 276,16 Kč
3 000 Kč 14 dní 552,32 Kč 3 552,32 Kč
4 000 Kč 21 dní 1 104,65 Kč 5 104,65 Kč

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 2000 Kč je výše minimální měsíční splátky 184,10 Kč, úroková sazba 40 % p. m., maximální RPSN je 5628,84 %. Minimální doba trvání úvěru je 61 dní, maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá. Celková částka splatná spotřebitelem je 2184,10 Kč při následujících dodatečných předpokladech: Úvěrový limit je v plné výši vyčerpán ihned po uzavření Smlouvy. Úvěr je poskytnut na období 1 roku. Úvěr je splácen ve stejných měsíčních splátkách ve výši minimální měsíční splátky počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání a konečná splátka vyrovná zůstatek jistiny, úroků z úvěru a případných dalších poplatků.

Další informace

 • U půjčky CreditOn neplatíte žádné úroky, pouze poplatek z půjčené částky podle výše půjčky a doby splatnosti.
 • Prodloužení splatnosti je možné od 1 až do 40 dnů. Půjčka není automaticky prodlužována, pokud o prodloužení nezažádáte.
 • V případě nesplacení půjčky vám bude účtována smluvní pokuta ve výši 0,1 % denně z částky v prodlení. Poplatek za každou SMS upomínku, e-mailovou upomínku, telefonickou upomínku a každý odeslaný dopis se pohybuje v rozmezí od 100 Kč do 500 Kč.
 • Při nesplacení bývá půjčka postoupena inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní váš scoring. Pokud máte problém se splacením půjčky, spojte se s zákaznickým centrem společnosti CreditOn. Předejdete tak zbytečným starostem.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 340 687 domácností!

Chci získat půjčku online

9 užitečných tipů, jak zvládat potíže se splácením půjček

17.03.2023

V lepších časech jste si vzali více úvěrů, než dokážete splácet? Je-li toto právě váš případ, nestrkejte hlavu do písku, ani nečekejte na zázrak shůry. Snažte se najít řešení dříve, než bude pozdě.

Celá aktualita

7 nejčastějších chyb, kterých se lidé dopouštějí při splácení běžné půjčky

15.12.2022

Jako jediný problém se při splácení úvěru může jevit pouze nedostatek peněz na účtu. Kdepak. Potíže mohou nastat už při samotném splácení, stačí se dopustit jedné z níže popsaných chyb. Na co byste měli dávat pozor, aby vás půjčka nevyšla ještě dráž?

Celá aktualita

Konsolidace rychle a bezpečně vyřeší nesnáze při nesplácení půjček

19.11.2022

O půjčkách se často říká, že mohou být dobrým sluhou, ale zlým pánem. Druhý případ znají ti, kteří si s vidinou lepší budoucnosti vzali více půjček než jsou schopni splácet. Konsolidace představuje způsob, jak se těchto potíží zbavit, předejít finanční krizi či dokonce osobnímu bankrotu.

Celá aktualita

Jak získat peníze na nenadálé výdaje: Rychle, ale bezpečně

19.10.2022

Nepříjemné životní situace zásadně přichází ve chvílích, kdy na ně nejste připraveni. Menší tragédii pro rodinný rozpočet může představovat i rozbitý spotřebič, porouchaný vůz i nedoplatek za energie.

Celá aktualita

CreditOn – kalkulačka

S nebankovní půjčkou CreditOn můžete snadno, rychle až 20 000 Kč na cokoliv se splatností až 12 měsíců. Dobu splatnosti si můžete prodloužit až o 40 dnů za velmi výhodných podmínek. Půjčka je bezúročná a bez skrytých poplatků – zaplatíte pouze předem daný fixní poplatek, který se odvíjí od výše půjčky a doby splatnosti. Půjčku vyřídíte snadno online nebo přes SMS během půlhodiny, nepotřebujete k ní ručitele a potřebné finance budete mít na svém účtu pár minut po schválení.

Více o rychlé půjčce CreditOn

CreditOn je rychlá půjčka, která vyřeší všechny nečekané finanční potřeby. S půjčkou CreditOn si můžete půjčit až 20 000 Kč online nebo prostřednictvím SMS zprávy. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a peníze budete mít na svém účtu několik minut poté, co je žádost o půjčku schválena.

Abyste mohli o půjčku CreditOn zažádat, musíte se zaregistrovat, čímž si vytvoříte účet, který můžete využívat opakovaně. Ihned po registraci můžete zažádat o svou první půjčku. Schválení půjčky probíhá obratem, nejpozději do 30 minut obdržíte SMS zprávu o tom, zda byla žádost o půjčku schválena.

Za CreditOn půjčku neplatíte žádný úrok, jen pevně stanovený poplatek z půjčené částky v závislosti na výši půjčky a době splatnosti, který jasně vidíte při vyplňování formuláře. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která činí 1485-1000000 %.

Nemůžete-li splatit půjčku včas, stačí zažádat o prodloužení půjčky a můžete si prodloužit termín splatnosti o 1–40 dní za výhodný poplatek 8,97-89,4 % z půjčené částky. Díky tomu nemusíte hned splatit celou částku a získáte více času ke splácení. Půjčka není automaticky prodloužena, pokud o prodloužení nepožádáte.

V případě nesplacení půjčky vám bude účtována smluvní pokuta ve výši 0,1 % denně z částky v prodlení. Poplatek za každou SMS upomínku, e-mailovou upomínku, telefonickou upomínku a každý odeslaný dopis se pohybuje v rozmezí od 100 Kč do 500 Kč. V případě neuhrazení půjčky předává CreditOn dluh inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní vaši platební historii. Pokud máte problém se splacením půjčky, spojte se s naším zákaznickým centrem. Předejdete tak zbytečným starostem a ještě většímu dluhu. Půjčka splňuje všechny příslušné zákony České republiky, je transparentní a poctivá.

Chci získat půjčku online

• Peníze můžete mít na účtu ještě dnes

• Bez ručitele nebo zastavení nemovitosti

• Flexibilní datum a výše zápůjčky


AKCE: první půjčka ZDARMA

- Pokud Vaši první půjčku splatíte včas, nebude vám účtován žádný úrok ani poplatek.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 340 687 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte jednoduchý formulář
 • Schválení prostřednictvím SMS nebo telefonicky
 • Okamžité vyplacení půjčky

Registrace ČNB

Jsme registrováni jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů Zjistěte více

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 340 687 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.